Kominiarka BRUBECK® CZKOMBRU

  Indeks: CZKOMBRUS-M

  Brubeck

  54.00 zł
  netto

  54.00 zł
  brutto
  Rozmiar
  Ilość
  Produkt dostępny na zamówienie

  Kominiarka powstała z zastosowaniem najlepszej technologii bezszwowej. Komfort noszenia jest uwarunkowany dwuwarstwową, oddychającą tkaniną. Składa się w 71% z poliamidu oraz w 29% z poliestru. 

  Poliester to materiał przepuszczalny i przyjemny w dotyku, dlatego zastosowanie go po wewnętrznej stronie kominiarki ułatwia transport wilgoci do kolejnej warstwy, które usuwa wilgoć na zewnątrz. W tym celu zastosowano poliamid — materiał doskonale nadaje się do termoizolacji. Co ważne wykazuje również właściwości antybakteryjne oraz przeciwgrzybiczne. Dobrej jakości materiał jest trwały, dobrze się prezentuje i jednocześnie przyczynia się do komfortu w trakcie noszenia. 

  Kominiarka BRUBECK® powstała z wykorzystaniem mocnych włókien poliestrowych, które połączono z rozciągliwym poliamidem. Dobrej jakości tworzywa pozwalają chronić przed otarciami oraz niebezpiecznymi czynnikami zewnętrznymi. To produkt bardzo wytrzymały, który poza ochroną zapewnia także bardzo komfortowe warunki termiczne. Po nałożeniu zimny wiatr oraz chłód stają się znacznie mniej odczuwalne. 

  W okolicach nosa oraz ust zastosowano specjalną dzianinę, która charakteryzuje się strukturą siatki. To bardzo ważny element, który odgrywa dużą rolę w uzyskaniu właściwej cyrkulacji powietrza. Dobrej jakości materiał pozwala na usunięcie wilgoci i w żaden sposób nie pogarsza słyszalności. 

  Ochrona twarzy przy pomocy kominiarki jest bardzo ważna i odgrywa duże znaczenie w trakcie wykonywania prac na zewnątrz (budowa i remonty domów i mieszkań, praca w lesie czy przy renowacji dróg). To doskonałe rozwiązanie w trakcie uprawiania sportów zimowych albo przy niekorzystnych warunkach atmosferycznych, które wywołują spory dyskomfort w trakcie wychodzenia na zewnątrz. 

  Kominiarka powstała z najlepszej jakości wytrzymałych materiałów, które nie zawierają żadnych szkodliwych substancji. Producent zadbał o przestrzeganie najwyższych standardów w trakcie produkcji (OEKO-TEX® Standard 100). 

  CZKOMBRUS-M

  Specyficzne kody

  Inne produkty z tej kategorii