Kominiarka termoaktywna CZKOMLONG

  Indeks: CZKOMLONG

  Raw-Pol R.E.I.S.

  31.00 zł
  netto

  31.00 zł
  brutto
  Ilość
  Produkt dostępny na zamówienie

  W trakcie produkcji kominiarki wykorzystano najbardziej wytrzymałe materiały. Skład produktu to 60% nylonu, 32% polipropylenu oraz 8% elastanu. 

  Producent zadbał o komfort, dzięki zastosowaniu płaskich szwów, które nie wpływają na wygodę w trakcie noszenia i jednocześnie przyczyniają się do zwiększenia trwałości kominiarki. 

  Na szczególną uwagę zasługuje możliwość dopasowywania kominiarki do kształtu głowy (wykorzystywana dzianina jest elastyczna). Na uwagę zasługuje także otwór, który pod żadnym względem nie ogranicza widzenia i jednocześnie nie wywołuje dyskomfortu w trakcie noszenia w zmiennych warunkach atmosferycznych.

  Kominiarka termoaktywna ma specjalny system wentylacji, który znajduje się na wysokości ust. Odgrywa on kluczową rolę w przepływie powietrza i nie powoduje żadnego dyskomfortu w trakcie oddychania. Producent zastosował także przedłużony kołnierz, który spełnia zadanie funkcyjne i zabezpiecza szyję, podbródek oraz dekolt. To najlepsza ochrona przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, w tym wiatrem, deszczem oraz śniegiem. 

  Prezentowana kominiarka może być używana w trakcie pracy na zewnątrz, jak i w pomieszczeniach, gdzie panują niekorzystne warunki (chłodnie czy magazyny). Przydaje się również w przypadku uprawiania sportów zimowych oraz motocyklowych.

  Rozm. L-XL

  CZKOMLONG

  Specyficzne kody

  Inne produkty z tej kategorii