Przemysłowy hełm lekki HW-BUMPCAP

  Indeks: HW-BUMPCAPC

  HONEYWELL

  85.50 zł
  netto

  85.50 zł
  brutto
  Kolor
  Ilość
  Produkt dostępny na zamówienie

  Przemysłowy hełm leki powstaje z dobrej jakości wytrzymałych materiałów. Producent zastosował polipropylenową skorupę, dzięki której głowa jest bardzo dobrze chroniona przed ruchomymi przedmiotami. 

  Panele boczne wyposażone w odblaskowe elementy oraz tylna i przednia lamówka doskonale odbijają światło, co sprawia, że hełm może być używany zarówno w ciągu dnia, jak i po zapadnięciu zmroku. Użytkownicy są dobrze widziani, co podnosi poziom bezpieczeństwa. 

  Na uwagę zasługuje ultra miękka pianka, do produkcji, której zastosowano poliuretan. Takie zastosowanie wiąże się z podniesieniem poziomu komfortu nawet w trakcie wielogodzinnego noszenia. 

  Przemysłowy hełm jest lekki, gdyż jego waga to jedynie 180 g. Właśnie w taki sposób producent unika nadmiernego obciążenia szyi. Osoby wkładające sprzęt doskonale wywiązują się ze swoich obowiązków i gwarantują jeszcze lepszą wydajność pracy. 

  W bocznej części znajdują się nylonowe panele wykonane z siatki. To w taki sposób połączono najwyższy poziom bezpieczeństwa z wentylacją, co oznacza, że prezentowany produkt może być noszony zarówno na zewnątrz, jak i w środku.

  Regulowane zapięcie pozwala na wkładanie sprzętu przez użytkowników w każdym wieku oraz o różnych budowach ciała. Regulacja od 54 do maksymalnie 59 cm. 

  Producent zadbał o nowoczesną, elegancką konstrukcję, która zapewnia jeszcze lepszą ochronę i to bez utraty styku. 

  Hełm ma niebieski daszek o długości 5,5 cm, co sprawia, że pole widzenia nie zostaje ograniczone. 

  Prezentowany produkt jest zgodny z wymaganiami normy EN812. 

  HW-BUMPCAPC

  Specyficzne kody

  Inne produkty z tej kategorii