Półmaska filtrująca FS-21 V FFP2 NR D

  Półmaska filtrująca FS-O/21V FFP2 NR D

  Indeks: FS-21V

  FILTER SERVICE

  2.80 zł
  netto

  2.80 zł
  brutto
  Ilość
  Produkt dostępny na zamówienie

  Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 100.

  Półmaska filtrująca FS-21V FFP2 D znajduje zastosowanie do ochrony przed pyłami, aerozolami cząstek stałych i aerozolami ciekłymi o stężeniu do 10 x NDS. Wykorzystywane do ochrony dróg oddechowych przed przed średnio toksycznymi cząstkami stałymi, pyłami azbestu, baru, miedzi, tytanu, chromu, wanadu, manganu, pyłami drewna twardego, pyłem węglowym zawierającym wolną krzemionkę powyżej 10%, w przemyśle górniczym, hutniczym (wersja z zaworem wydechowym), chemicznym, stoczniowym.
  Zawór oddechowy zamontowany w półmasce ułatwia wydychanie powietrza. Zapewnia swobodne pozbycie się nadmiaru dwutlenku węgla i pary wodnej spod czaszy półmaski. Półmaska o wysokiej pyłochłonności. Trójwarstwowa konstrukcja ze zgrzewem na obrzeżach półmaski powoduje, że opory oddychania są niewielkie. Zacisk nosowy dla lepszego doszczelnienia półmaski w obrębie nosa. Podkładka nosowa z pianki poliuretanowej. W części wewnętrznej delikatna okrągła uszczelka, która polepsza dopasowanie do twarzy. Paski o regulowanej długości ułatwiają prawidłową pozycję półmaski. Spełnia wymagania normy: EN 149:2001+A1:2009. Półmaska w klasie ochronnej 2.

  Powyżej opisana półmaska w klasie P2 z zaworem jest jedną z najpopularniejszych półmasek filtrujących/przeciwpyłowych w Polsce. Produkowana jest od roku 1994. Model był niejednokrotnie modyfikowany. Podnoszeniu jakości podlegała głównie skuteczność filtracji przy jednoczesnym obniżaniu oporów przepływu powietrza zwłaszcza z uwagi na zmiany w wymaganiach. Najbardziej zauważalną zmianą w produkcie było wprowadzenie nowego zgrzewu czaszy. Model ten jest następcą popularnej przed wejściem Polski do Unii Europejskiej półmaski FM - 0/21 P2S z zaworem. Sprzedawane po 100 szt. w Podana cena za szt.

  FS-21V

  Specyficzne kody

  Inne produkty z tej kategorii