Filtruj według

Marka

Marka

Kolor

Kolor

Półmaski jednorazowe

Półmaski jednorazowe

Jest 66 produktów.

Pokazano 1-20 z 66 pozycji

Aktywne filtry

Najlepsze maski jednorazowe

Oferowane w naszym sklepie internetowym jednorazowe półmaski przeciwpyłowe to jedna z najtańszych form ochrony dróg oddechowych. Zaleca się je stosować tam, gdzie potrzeba ochrony nie jest częsta i konieczność przebywania w oddechowej maseczce jest chwilowa. Produkty te skutecznie chronią przed wdychaniem pyłów i oparów. Są lekkie i niezwykle proste w użytkowaniu.

Półmaski przeciwpyłowe - kiedy warto je kupić?

Oddechowa maska z filtrem węglowym stanowi ochronę przed zagrożeniami biologicznymi i ma zastosowanie przy nieprzyjemnym zapachu. Pozostałe półmaski przeciwpyłowe doskonale sprawdzają się przy substancjach drażniących, pyłach, gazach i w pomieszczeniach zapylonych. W zależności od poziomu zapylenia (P1, P2, P3) oferujemy produkty z zaworkami V oraz bez nich. Półmaski przeciwpyłowe stosowane są w rolnictwie, przemyśle spożywczym, górniczym, hutniczym, chemicznym, budownictwie oraz przy obróbce drewna. To skuteczna ochrona dróg oddechowych, wykorzystywana także w niskich temperaturach. Półmaski przeciwpyłowe można z łatwością dopasować do kształtu twarzy. Wygodne gumki oraz umiejscowiona na wysokości nosa klamra zapewniają ścisłe przyleganie maski oraz komfort w trakcie jej noszenia. Dostępne w ofercie naszej hurtowni półmaski przeciwpyłowe nie powodują podrażnień. Wykonano je z delikatnej, przyjemnej w dotyku włókniny. Wiele modeli dodatkowo wyposażono w gąbkę, której zadaniem jest zabezpieczenie twarzy przed odgnieceniem, zwiększenie wygody i zapobieganie parowaniu.

Półmaski przeciwpyłowe z zaworkiem lub bez

Wybierając model z zaworem wydechowym, możemy liczyć na zmniejszenie oporu powietrza w trakcie oddychania, a także lepsze odprowadzanie wilgoci i ciepła. Wyposażone w zaworek półmaski przeciwpyłowe, stosowane w zestawie z okularami ochronnymi, nie dopuszczą do ich zaparowania, nie ograniczając tym samym widoczności. Oferujemy wyłącznie wysokiej jakości produkty, charakteryzujące się lekkością i wytrzymałością. Poniżej przedstawiamy asortyment ochrony dróg oddechowych do wyboru Klienta.