Półmaska P1 składana z zaworkiem FS-913V A
  • -1,00 zł

Półmaska P1 składana z zaworkiem FS-913V A

Indeks: FS913V

12,00 zł

FILTER SERVICE

11.00 zł
netto

11.00 zł
brutto
Zniżka 1,00 zł
Ilość
Produkt dostępny na zamówienie

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 20.

Półmaska P1 składana w modelu FS913V z zaworkiem. Półmaska jest ekonomiczną alternatywą dla znajdujących się na rynku jednorazowych środków ochrony dróg oddechowych, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości produktu. Dzięki automatyzacji i optymalizacji produkcji półmaski serii 900 poszczycić może się atrakcyjną ceną.
Półmaska posiada szerokie zastosowanie ochronne przed licznymi substancjami i pyłami, takimi jak: pyły nietoksyczne, węglan wapnia, grafit naturalny i syntetyczny, gips, kreda, cement, tynk, marmur, tlenek cynku, pyłki roślinne, celuloza, siarka, bawełna, opiłki metali żelaznych , pył węglowy zawierający poniżej 10% wolnej krzemionki. Biorąc wymienione substancje pod uwagę wskazać można branże, w których znajdą zastosowanie:
- przemysł rolniczy,
- przemysł spożywczy,
- kamieniołomy i cementownie,
- przemysł drzewny, głównie obróbka drewna miękkiego (iglastego).
Kompaktowa półmaska o anatomicznym kształcie wykonana jest z delikatnego materiału, co przekłada się na przyjemny dotyk. Półmaskę pokrywa specjalna warstwa włókniny osłonowej,
dzięki czemu znacznie wydłuża się jej żywotność. Zamontowany w półmasce FS913V zawór wydechowy ułatwia wydychanie powietrza.
Dzięki umieszczeniu zaworu na boku półmaski w trakcie przerwy w wykonywaniu pracy, można ją złożyć i schować do kieszeni nie uszkadzając jej.

Sprzedawane po 20 szt. Podana cena za szt.

FS913V

Specyficzne kody

Inne produkty z tej kategorii