Półmaska P1 składana z zaworkiem FS-913V A

  Półmaska P1 składana z zaworkiem FS-913V A FFP1 NR D

  Indeks: FS-913VA

  FILTER SERVICE

  2.70 zł
  netto

  2.70 zł
  brutto
  Ilość
  Produkt dostępny na zamówienie

  Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 100.

  Półmaska P1 składana w modelu FFP1 FS-913VA NR D  z zaworkiem. Półmaska jest ekonomiczną alternatywą dla znajdujących się na rynku jednorazowych środków ochrony dróg oddechowych, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości produktu. Dzięki automatyzacji i optymalizacji produkcji półmaski serii 900 poszczycić może się atrakcyjną ceną.
  Półmaska posiada szerokie zastosowanie ochronne przed licznymi substancjami i pyłami, takimi jak: pyły nietoksyczne, węglan wapnia, grafit naturalny i syntetyczny, gips, kreda, cement, tynk, marmur, tlenek cynku, pyłki roślinne, celuloza, siarka, bawełna, opiłki metali żelaznych , pył węglowy zawierający poniżej 10% wolnej krzemionki. Biorąc wymienione substancje pod uwagę wskazać można branże, w których znajdą zastosowanie:
  - przemysł rolniczy,
  - przemysł spożywczy,
  - kamieniołomy i cementownie,
  - przemysł drzewny, głównie obróbka drewna miękkiego (iglastego).
  Kompaktowa półmaska o anatomicznym kształcie wykonana jest z delikatnego materiału, co przekłada się na przyjemny dotyk. Półmaskę pokrywa specjalna warstwa włókniny osłonowej,
  dzięki czemu znacznie wydłuża się jej żywotność. Zamontowany w półmasce FS913V zawór wydechowy ułatwia wydychanie powietrza.
  Dzięki umieszczeniu zaworu na boku półmaski w trakcie przerwy w wykonywaniu pracy, można ją złożyć i schować do kieszeni nie uszkadzając jej.

  Sprzedawane po 100 szt. Podana cena za szt.

  FS-913VA

  Specyficzne kody

  Inne produkty z tej kategorii