Aparat wężowy sprężonego powietrza VEGA RES-4

  Indeks: RN-AWSP-RES-4

  RESIN

  1.526.00 zł
  netto

  1 526.00 zł
  brutto
  Ilość
  Produkt dostępny na zamówienie

  Aparat wężowy zapewnia komfortowe oddychanie, dzięki zastosowaniu specjalnego hełmu. Sprzęt doskonale sprawdza się w trakcie pracy polegającej na obróbce strumieniowo-ściernej. 

  Hełm został wzbogacony w bardzo cenny układ odpowiadający za regulację ilości dostarczanego powietrza. W wybranych rozwiązaniach stosuje się klimatyzatory, które odpowiadają za regulację temperatury powietrza oddechowego. W trakcie produkcji bardzo ważną rolę odgrywa jakość sprzętu oraz zastosowanie sprawdzonych technik. Z tego względu aparaty powstają zgodnie z wymaganiami normy  PN-EN 1459. 

  W hełmie znajduje się bardzo przydatny wskaźnik przepływu powietrza oddechowego, który pozwala na uzyskanie informacji, ile tlenu zostało dostarczone do użytkownika oraz jaki jest zapas. 

  Aparat wężowy może być używany w temperaturze wahającej się od -10C do maksymalnie +35C.

  Prezentowany sprzęt jest bezpieczny i poprawia komfort w trakcie wykonywania czynności zawodowych. Jest szczególnie przydatny w pracy polegającej na obróbce strumieniowo ściernej – chodzi o piaskowanie oraz śrutowanie. 

  Aparaty wężowe przed zastosowaniem zostają dokładnie sprawdzone, wszystkie parametry muszą być zgodne z normami wyznaczonymi przez System Zarządzania Jakością ISO 9001. 

  Wygoda i brak ryzyka w trakcie użytkowania to efekt zastosowania najnowszej technologii oraz doskonałej jakości części. 

  Aparat jest zgodny z wymaganiami bezpieczeństwa i ochrony zdrowia, mowa o zasadach omówionych w dyrektywie 89/686/EWG/rozporządzeniu Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 21 grudnia 2005 r. w sprawie wymagań

  zasadniczych dla środków ochrony indywidualnej (Dz. U. Nr 259, poz. 2173).

  RN-AWSP-RES-4

  Specyficzne kody

  Inne produkty z tej kategorii