Nagłowie 3M M-306 dodatkowo wzmocnione z certyfikacją hełmu ochronnego VERSAFLO

  Indeks: M-306

  3M

  1.470.00 zł
  netto

  1 470.00 zł
  brutto
  Ilość
  Produkt dostępny na zamówienie

  Kask 3M™ Versaflo™ z komfortowym uszczelnieniem twarzy, M-306

  Kask Versaflo™ M 306 firmy 3M™ charakteryzuje się szczelnym i bardzo wygodnym zabezpieczeniem twarzy, przez co doskonale chroni drogi oddechowe oraz oczy (EN166 Medium Impact), twarz i głowę (EN397).

  Kask M306 powstaje zgodnie z najbardziej wymagającymi zasadami uwarunkowanymi wydajnością działania maski (TH3). 

  Produkt doskonale sprawdza się w pracach, gdzie ochrona głowy stanowi niezbędny element wyposażenia. To produkt dedykowany do pracy na budowie, do pracy z wykorzystaniem związków chemicznych oraz przemysłu ciężkiego. 

   Kask jest przede wszystkim bardzo lekki, kompaktowy oraz doskonale wyposażony, co wiąże się z dużym komfortem w trakcie użytkowania. 

  Zawieszenie jest w pełni regulowane, wyposażone w tekstylne ramiączka, które gwarantują bardzo dobre rozłożenie ciężaru oraz dopasowanie do rozmiaru głowy. 

  Producent rekomenduje używanie kasku razem z innymi środkami ochrony dróg oddechowych 3M™. Kask świetnie sprawdza się w połączeniu z wieloma rodzajami ochronników słuchu 3M™ Peltor™ oraz wbudowanym mikrofonem, który służy do komunikacji z pozostałymi współpracownikami. 

  Na uwagę zasługuje deflektor, który pozwala na skierowanie strumienia powietrza wewnątrz głowicy Top, dzięki czemu ułatwia sprawowanie kontroli i daje gwarancję komfortu. 

  Wysoce wszechstronne oraz zintegrowane zabezpieczenie doskonale chroni przed niebezpieczeństwem ściśle związanym z drogami oddechowymi, głową, oczami, twarzą czy narządem słuchu. 

  Kask ma bardzo wygodne uszczelnienie czołowe ogólnego przeznaczenia, które można wykorzystywać w budownictwie, pracy z różnego rodzaju substancjami chemicznymi, a także przemysłem ciężkim. Wszechstronne zastosowanie przekłada się na zdecydowanie większą popularność sprzętu. 

  Producent zastosował powlekaną osłonę poliwęglanową, która gwarantuje jeszcze wyższy poziom ochrony chemicznej, jest także odporna na zarysowania.

  Na uwagę zasługuje konstrukcja Visior stanowiąca połączenie świetnej widoczności  Vision w dół i w dół z dobrą optyką.

  Prezentowany produkt jest zgodny z rozwiązaniami 3M™ PELTOR™ LiteCom.

  To gwarancja doskonałej ochrony słuchu 3M™ PELTOR™, a zestaw earmuff ułatwia instalację na kasku.

  M-306

  Specyficzne kody

  Inne produkty z tej kategorii