Koszulka termoaktywna bezszwowa TS-BRUPRO

  Indeks: TS-BRUPROS

  Brubeck

  70.00 zł
  netto

  70.00 zł
  brutto
  Rozmiar
  Ilość
  Produkt dostępny na zamówienie

  Koszulka termoaktywna powstaje z dzianiny dwuwarstwowej. W trakcje produkcji zastosowano technologię bezszwową. 

  Koszulka składa się w 55% z poliamidu oraz 45% z poliestru. 

  To produkt, który sprawdzi się w każdych warunkach, gdyż odpowiada za szybkie odprowadzanie potu na zewnątrz, zapewniając przy tym uczucie komfortu i suchości na skórze. Co ważne koszulka sprawdza się nawet w trakcie wykonywania intensywnego wysiłku fizycznego czy pracy w wymagających warunkach. 

  Producent zadbał o zastosowanie dodatkowych włókien poliestrowych, dzięki którym bluza jest miękka w dotyku oraz przyjemnie się ją nosi. Koszulka doskonale dopasowuje się do kształtu ciała oraz ma wysoki poziom wytrzymałości na działanie czynników zewnętrznych. Nie ściera się i nie mechaci w trakcie regularnego noszenia oraz prania. 

  Tkanina poliestrowa wykorzystana do produkcji koszulki bardzo szybko schnie, co podnosi komfort użytkowania. Odprowadzanie wilgoci na zewnątrz sprawia, że ryzyko powstawania nieprzyjemnych zapachów jest ograniczone do minimum. 

  Koszulka termoaktywna zabezpiecza ciało przed otarciami oraz niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi. Można ją nosić w każdych warunkach oraz temperaturze powietrza. To produkt doskonały na lato oraz zimę. 

  Do uszycia koszulki zastosowano dzianinę o właściwościach bakteriostatycznych. 

  TS-BRUPROS

  Specyficzne kody

  Inne produkty z tej kategorii