Koszulki / t-shirty

W jakich profesjach przydają się koszulki odblaskowe – jakie powinny mieć właściwości?

Odblaskowe bluzki to bardzo wygodny element stroju roboczego, który może być wykorzystywany jako baza wkładana pod kombinezon albo koszulę. Koszulki bhp przydają się również latem, kiedy warunki atmosferyczne albo temperatura panująca w miejscu pracy nie wymaga stosowania dodatkowych warstw odzieży. Koszulki z odblaskami powstają zgodnie z zasadami bezpieczeństwa, ale taki strój roboczy musi zostać dopuszczony przez inspektora sanitarnego sprawującego pieczę nad zakładem pracy. Koszulki odblaskowe dostępne są w wielu kolorach oraz rozmiarach, dlatego każdy może wybrać model idealny dla siebie oraz charakteru wykonywanej pracy.

Jest 36 produktów.

Pokazano 1-20 z 36 pozycji

Aktywne filtry

Odblaskowe koszulki nadają się do pracy na zewnątrz oraz w środku i można ich używać:

 • na budowie, 
 • w przemyśle, 
 • w branży usługowej, 
 • przy pracach kopalnianych. 

T-shirt roboczy może być noszony zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn. Dostępnych jest wiele rozmiarów, a każdy model powstaje z najlepszej jakości, wytrzymałych materiałów. Koszulki odblaskowe bhp są uniwersalne, dlatego można je nosić bez względu na porę roku i powinny znaleźć się w garderobie każdej osoby ceniącej wygodę i rozwiązania dobrej jakości. Estetyka wybranego modelu powinna łączyć się z odpowiednią cyrkulacją powietrza. 

Koszulki odblaskowe – jaki materiał sprawdza się najlepiej?

Odblaskowe bluzki powstają z najlepszej jakości materiałów, które sprawdzają się bez względu na warunki atmosferyczne i doskonale zabezpieczają przed wykorzystywanymi w pracy ciałami stałymi, substancjami i cieczami. Do produkcji używane są trwałe i nowoczesne tworzywa, a wśród nich:

 • bawełna, 
 • materiały syntetyczne. 

Koszulki/t-shirty bawełniane od wielu lat cieszą się ogromną popularnością, gdyż dają gwarancję:

 • komfortu w trakcie noszenia, 
 • przepuszczalności powietrza, 
 • lekkość i delikatność.  

Odblaskowe bluzki z bawełny są bardzo przyjemne w dotyku i nie zmieniają się nawet pod wpływem intensywnego użytkowania i częstego prania. Jedyną wadą, jaką mają koszule robocze odblaskowe wykonane z naturalnych materiałów to brak pochłaniania wilgoci, co może być szczególnie nieprzyjemne w trakcie przebywania na wolnym powietrzu połączonego z wykonywaniem intensywnej pracy. 

Z kolei t-shirt roboczy wykonany z materiałów syntetycznych doskonale odprowadza wilgoć, co stanowi jego mocną stronę. Jednak syntetyczne koszulki bhp są dosyć cienkie i przewiewne, dlatego nie chronią ciała przed zimnem tak dobrze, jak modele naturalne. Koszulki odblaskowe z materiałów sztucznych to wybór na wiosnę i lato, ale niekoniecznie zimę. Te koszulki odblaskowe sprawdzą się lepiej na podwórku, ale do pracy w zamkniętych pomieszczeniach wariant bawełniany jest lepszym rozwiązaniem. 

Jak kupować odblaskowe bluzki?

Koszulki odblaskowe spełniają swoją funkcję pod warunkiem, że są dobrze dopasowane do potrzeb użytkowników. Niełatwo jest dokonać wyboru, gdyż bogata oferta wielu producentów i zastosowane normy utrudniają zakupy. Dobrej jakości koszulki bhp:

 • mają dobrze wyczuwalne szwy, 
 • nie podrażniają skóry, 
 • charakteryzują się niskim poziomem elastyczności. 

Koszulki z odblaskami z długim rękawem nie są tak wygodne, jak t-shirt roboczy. Bardzo trudno znaleźć jest elastyczny model, a użytkownicy wskazują także na ograniczoną swobodę wykonywanych ruchów. Wielu pracodawców przed złożeniem dużego zamówienia decyduje się nabyć różnorodne odblaskowe bluzki i dopiero po wypróbowaniu kilku modeli przez pracowników, podejmuje decyzję, który z nich sprawdzi się najlepiej. Takie postępowanie świadczy o staraniach i dobrych chęciach pracodawcy, któremu zależy na wygodzie i dobrym samopoczuciu zatrudnionych osób. 

Koszulki robocze odblaskowe mogą mieć naszyte logo firmy, co stanowi jednocześnie element marketingu i pozwala rozpoznać pracowników konkretnego przedsiębiorstwa. Koszulki odblaskowe mogą zostać wyposażone w kieszenie, ale ich liczba powinna być raczej ograniczona. Koszulki bhp nie służą do przechowywania narzędzi czy gadżetów – w tym celu stosuje się kombinezony, spodnie ogrodniczki oraz kamizelki. Odblaskowe koszulki z jedną kieszonką naszytą w okolicach klatki piersiowej to doskonały wybór, który pozwala na przechowywanie kluczy czy identyfikatora i nie wpływa na komfort wykonywanej pracy. 

Koszulki bhp – jakie modele zasługują na szczególną uwagę?

Koszuli odblaskowe mogą mieć wiele krojów i ta cecha powinna być wzięta pod uwagę przede wszystkim przez panie. Koszulki robocze odblaskowe nie powinny być zbyt luźne, gdyż nadmiar materiału będzie powodował irytację i pogorszy jakość wykonywanej pracy. Z kolei koszulki odblaskowe bhp, które zbyt mocno przylegają do ciała, będą wywoływać skrępowanie. 

Oprócz kroju warto wziąć pod uwagę odblaskowe bluzki z napisami. Spełniają one podwójne zadanie. T-shirt roboczy przede wszystkim chroni ciało pracownika i ułatwia wykonywanie pracy, ale dodatkowo spełnia funkcję reprezentacyjną oraz zapewnia reklamę dla firmy. Koszule robocze odblaskowe również mogą zostać wzbogacone w logo oraz nazwę firmy, a także krótką informację o specyfice działań. Koszulki odblaskowe ułatwiają zdobywanie kolejnych zleceń. 

Koszulki z odblaskami to doskonały wybór dla osób, które pracują w zmiennych warunkach, a wykonywanie obowiązków odbywa się również po zapadnięciu zmroku. Koszuli odblaskowe zapewniają dobrą widoczność nawet z dużej odległości, dlatego powinny znaleźć się w garderobie wszystkich zatrudnionych osób. Odblaskowe bluzki są używane również w sporych rozmiarach magazynach, gdzie produkty przewożone są na paletach i gromadzone w dużych ilościach. 

Koszulki z odblaskami w wersji polo również zasługują na uwagę, gdyż prezentują się bardzo atrakcyjnie oraz są wygodne. Koszulki odblaskowe polo dostępne są dla pań oraz panów i stanowią świetną alternatywę dla innych rozwiązań. Koszulki odblaskowe bhp mogą prezentować się elegancko i służyć przez długie lata, dzięki zastosowaniu najlepszej jakości materiałów. 

Odblaskowe bluzki wykorzystywane są w różnych profesjach, dlatego wygoda i funkcjonalność to podstawowe cechy wybieranych  modeli. Koszulki robocze odblaskowe to element stroju roboczego, który powinien zapewnić każdy pracodawca. Koszulki bhp nie wymagają dużych nakładów finansowych, a wpływają pozytywnie na opinię o firmie, co przekłada się na staranne wykonywanie obowiązków zawodowych przez zatrudnione osoby i uznanie wśród klientów. Odblaskowe koszulki bez większych problemów można dopasować do pozostałych elementów stroju roboczego, a kompletny strój przekłada się na komfort w trakcie pracy. T-shirt roboczy oraz koszule robocze odblaskowe to doskonałe połączenie.