Kategorie

Filtruj produkty

Rozmiar
Kolor
  • Pokaż więcej Pokaż mniej

Koszulki / t-shirty 

Koszule robocze - t-shirty i polo

W tym dziale chcemy zaprezentować odzież roboczą z grupy koszulek polo z krótkim rękawem, t-shirtów. Na stanowiska pracy gdzie panuje podwyższona temperatura, a przepisy BHP dopuszczają, proponujemy bawełniane t-shirt w szerokiej gamie kolorów oraz koszulki polo.

Koszulki z krótkim rękawem typu t-shirt lub polo stanowią idealną wersję ubrania roboczego w okresie letnim zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Przystosowane są do pracy na budowie, w przemyśle i usługach.  Idealne jako odzież użytkowana w pracy i na co dzień.

Koszulki damskie i męskie do pracy

Oferujemy koszulki w fasonach damskich i męskich, w szerokiej gamie kolorystycznej i bogatej tabeli rozmiarów.
Z uwagi na to, iż koszulki stanowić mogą odzież uzupełniającą ubranie robocze, pod różnego rodzaju bluzy, fartuchy, kombinezony, itp. wygląda na to, że ich zastosowanie niezależne jest od pory roku, warunków atmosferycznych i temperatury. Rozszerza się na każdą porę roku. Jest więc produktem często wybieranym spośród elementów roboczej garderoby. Jakość koszulek znajdujących się w naszej ofercie zapewnia komfort użytkowania poprzez wykonanie z tkanin oddychających oraz wizualną estetykę.

Posiadamy także t-shirty ostrzegawcze fluorescencyjne, t-shirty odblaskowe i bieliznę termiczną. Zachęcamy do zapoznania się z ofertami z tej kategorii.

Czytaj więcej Zobacz mniej

Menu

Szukaj

Cart

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
0.00 zł Podatek
0.00 zł Suma

Zobacz koszyk

Zawartość schowka

Brak produktów

» Zobacz schowki