Kurtka ostrzegawcza 5 w 1 Essential S766

Kurtka ostrzegawcza 5 w 1 Essential S766

Indeks: S766ONRS

PORTWEST

265,00 zł
netto

265,00 zł
brutto
Rozmiar
Kolor
Ilość
Produkt dostępny na zamówienie

Funkcjonalność tej kurtki zachęci każdego, kto lubi ergonomiczne rozwiązania. Kurtka 5 w 1 model S766 to propozycja doskonałej relacji ceny do jakości. Kurtka 5 w 1, czyli na 5 sposobów pozwala na praktyczne rozwiązania nasuwają się w miarę potrzeb i panujących warunków atmosferycznych. Ostrzegawcza kurtka składa się z kurtki wewnętrznej i zewnętrznej, gdzie:
• kurtka zewnętrzna to: siatka poliestrowa 60 g
• kurtka wewnętrzna to: polar poliestrowy 280 g.
Wodoodporna kurtka posiada taśmowe szwy chroniące przed przemoknięciem. Dodatkową korzyść dla użytkownika daje składany kaptur. Dla ułatwienia zapinania i rozpinania kurtka posiada dwustronny zamek błyskawiczny. Atutem modelu jest 7 funkcjonalnych kieszeni, w tym ukryta kieszeń na telefon. Wodoodporna kurtka wewnętrzna posiada fluorescencyjne odpinane rękawy, dwie wygodne kieszenie i kontrastowe panele, które chronią przed brudem. Bezpieczne dopasowanie w nadgarstku zapewniają regulowane napami mankiety.
Dodatkowe dane charakteryzujące kurtkę:
• materiał wierzchni: 100% Poliester, 300D, Splot Oxford, wykończenie plamoodporne, powleczenie PU 190g.
Wielofunkcyjne rozwiązania zastosowane przy projekcie i produkcji kurtki, pozwalają by bezpiecznie użytkować ją w przestrzeni, gdzie widzialność pracownika ma istotne znaczenie.

S766ONRS

Specyficzne kody

Inne produkty z tej kategorii