Kurtki robocze

Kurtki robocze

Jest 119 produktów.

Pokazano 1-20 z 119 pozycji

Aktywne filtry

Kurtki robocze - do każdych warunków

Bardzo popularną część ubrania ochronnego stanowią kurtki robocze. Można je nałożyć na dowolną odzież, w tym kombinezon. W tym dziale prezentujemy szeroką gamę tego rodzaju produktów, które są przydatne nie tylko wieczorami, ale i podczas chłodnych, jesiennych i zimowych dni. Są one również istotne podczas wykonywania obowiązków służbowych w chłodniach lub w magazynach.

Kurtki odblaskowe znajdują doskonałe zastosowanie tam, gdzie pracownik musi być widoczny - w szczególności podczas prac wykonywanych w porach nocnych. Powodzeniem cieszą się również modele z wieloma kieszeniami i zaczepami. Używają ich mechanicy, monterzy, pracownicy budowlani, którzy mogą w nich przechowywać mniejsze narzędzia lub inne elementy.

Kurtki odblaskowe i ocieplane

Posiadamy i oferujemy kurtki robocze zaprojektowane i wyprodukowane do każdych warunków codziennej pracy. Niezwykle ważnym jest zatem staranne dobranie kurtki do konkretnych wymagań.

Znajdą Państwo u nas wiele klasycznych kurtek przeznaczonych do pracy w różnych gałęziach przemysłu, rzemiośle, pracach porządkowych, ogrodniczych, etc. wykonanych z wodoodpornych tkanin doskonałej jakości, zabezpieczających przed deszczem i wiatrem, po prostu solidnych i praktycznych.

Gdy  przychodzi pora jesienna, a potem zimowa i warunki na zewnątrz stają się dużo gorsze poprzez niskie temperatury, deszcz, wiatr czy śnieg, które znacząco utrudniają pracę polecamy kurtki robocze zimowe. Posiadamy modele ciepłe, wygodne i funkcjonalne. Dodatkowo wyposażone w odblaski do pracy na zewnątrz o zmierzchu, a nawet w porze nocnej. Modele te idealnie sprawdzają się także jako w pomieszczeniach wewnętrznych, choćby chłodniach.

Oferowane przez nas kurtki zaspokoją potrzeby zarówno pań, jak i panów, spełnią wymagania robocze ale również sprawdzą się w życiu codziennym. Atutem oferowanych przez nas kurtek są sportowo-nowoczesne fasony, lekkość, jakość i komfort ruchu. Wybieramy fasony o dobrze przemyślanych rozwiązaniach praktycznych, jak i wizualnych.

Czytaj więcej Zobacz mniej