Kurtka ochronna z kapturem chowanym w kołnierzu LH-TORTON

  Indeks: LH-TORTONM

  LEBER & HOLLMAN

  135.00 zł
  netto

  135.00 zł
  brutto
  Rozmiar
  Ilość
  Produkt dostępny na zamówienie

  Kurtka ochronna to element stroju roboczego, ale może być także wykorzystywana w trakcie prac wokół domu czy na wyjeździe urlopowym. Do produkcji zastosowano najlepszej jakości materiały. Do uszycia powłoki wykorzystano 100% poliester o gramaturze 180 g/m². Z kolei wyściółka to 100% poliester o gramaturze 120 g/m². Podszewka powstała ze 100% poliestru o gramaturze 60 g/m².

  Kurtka ochronna jest zapinana na suwak, co przekłada się na komfort termiczny w trakcie noszenia. Dodatkowe zapięcie na rzep przyczynia się do zwiększenia wygody w trakcie ubierania i ściągania. 

  Producent zadbał także o możliwość noszenia przy sobie niezbędnych rzeczy – do tego celu wykorzystano dwie kieszenie znajdujące się w dolnej części kurtki. Jedna kieszeń jest zapinana na suwak, a druga na rzep. Na klatce piersiowej znajduje się dodatkowa kieszonka, którą można zapiąć przy pomocy wytrzymałego suwaka – nic nie wypadnie ani nie zmoczy się w przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych. 

  Kurtka ochronna z kapturem jest wytrzymała i dobrze się prezentuje, a na komfort użytkowania wpływają ściągacze, które zostały naszyte na rękawach. Do ich regulacji służą rzepy. 

  Prezentowany model sprawdzi się w przypadku szczupłych, jak i okrąglejszych osób. Jest to uwarunkowane zastosowaniem gumki umożliwiającej ściąganie kurtki w pasie. To jednocześnie ochrona przed nieprzyjemnym wiatrem, deszczem i panującym na dworze zimnem. 

  Kurtka ochronna jest bezpieczna, gdyż zastosowano fluorescencyjne kolory. Widoczność jest poprawiona, dzięki naszyciu pasków odblaskowych – przydają się przede wszystkim w trakcie pracy po zapadnięciu zmroku. Dobra widoczność gwarantowana. 

  Prezentowana kurtka ochronna doskonale sprawdzi się w przypadku drogowców oraz innych służb porządkowych. 

  W trakcie produkcji zastosowano najlepszą technologię oraz dobrej jakości materiały, dlatego kurtka spełnia wymagania norm EN ISO 20471 (klasa 3) oraz EN ISO 13688. 

  Dostępne są rozmiary od M do XXXL.

  LH-TORTONM

  Specyficzne kody

  Inne produkty z tej kategorii