Kurtka ostrzegawcza wodoochronna MAT-KWO1010

  Indeks: MAT-KWO101048

  WADERS

  118.20 zł
  netto

  118.20 zł
  brutto
  Rozmiar
  Ilość
  Produkt dostępny na zamówienie

  Kurtka ostrzegawcza powstała z dobrej jakości materiału DynaFlex, który jest wytrzymały i doskonale chroni przed deszczem oraz silnymi porywami wiatru. Na uwagę zasługuje także odporność na uszkodzenia mechaniczne – to zasługa wytrzymałego materiału. 

  Kurtka ostrzegawcza jest zaliczona do II kategorii ochrony indywidualnej, uzyskała również 2 poziom widzialności. 

  Do zapięcia używane są metalowe napy, które zapewniają szybkie i sprawne zapinanie oraz odpinanie. 

  Kaptura nie można odpinać, stanowi stały element kurtki. 

  Producent zadbał o wyposażenie kurtki w dwie kieszenie znajdujące się na wysokości pasa, do ich wzmocnienia zastosowano patkę. 

  Gumka w rękawie to doskonała ochrona przed wodą, dzięki której wnętrze rękawa pozostaje idealnie suche nawet w trakcie intensywnych opadów deszczu czy śniegu. 

  Dwa pasy odblaskowe 3M naszyte na obrodzie kurtki oraz rękawa umożliwiają dobrą widoczność po zapadnięciu zmierzchu i w trudnych warunkach atmosferycznych. 

  Na uwagę zasługuje zastosowana metoda łączenia materiału – jest on zgrzewany prądem, który ma wysoką częstotliwość. Dla użytkownika oznacza to 100% szczelności szwów i jeszcze większy komfort w trakcie noszenia. 

  Kurtka ostrzegawcza jest przeznaczona do wykorzystania w branży budowlanej, ale stanowi także cenne wyposażenie pracowników dróg, autostrad i osób zatrudnionych na lotniskach (ułatwia kierowanie ruchem na pasie startowym). 

  Prezentowany produkt spełnia wymagania norm EN ISO 13688, EN343 oraz EN2047. 

  MAT-KWO101048

  Specyficzne kody

  Inne produkty z tej kategorii