Kurtka ocieplana polarem WILSSON

  Indeks: WILSSONM

  Raw-Pol R.E.I.S.

  102.00 zł
  netto

  102.00 zł
  brutto
  Rozmiar
  Ilość
  Produkt dostępny na zamówienie

  Kurtka ocieplana polarem powstaje z dobrej jakości, wytrzymałych tworzyw. Do produkcji powłoki zastosowano 100% poliester, dodatkowo powleczony PCV o gramaturze 150 g/m². Wyściółka powstała ze 100% poliestru o gramaturze 160 g/m², a do produkcji podszewki zastosowano 100% poliester typu tafta 210T o gramaturze 60 g/m².

  Bardzo wygodny, odpinany kaptur wyposażony w polarową podszewkę zapewnia komfort w trakcie trudnych warunków atmosferycznych. Do jego ściągania wykorzystane są troczki wzbogacone w dodatkowe zapięcia na rzep, co doskonale zabezpiecza przed chłodem, wiatrem i śniegiem. 

  Ochronę zapewnia także kołnierz w formie stójki – chroni szyję i uszy. 

  Producent zwrócił szczególną uwagę na zapewnienie komfortu w trakcie użytkowania. Zastosował dwie kieszenie umieszczone po zewnętrznej stronie, dwie znajdują się na klatce piersiowej i zapina się je na suwak. Jeszcze jedna kieszeń została umieszczona od wewnętrznej strony i można ją zapinać na rzep. 

  W dolnej części kurtki znajdują się troczki, które umożliwią ściąganie tej części. To dodatkowa forma zabezpieczenia i gwarancja estetycznego wyglądu. 

  Na zakończeniach rękawów znajdują się ściągacze wyposażone w zapięcia na rzep. 

  Całość zapina się na suwak, a dodatek nap i rzepów zapewnia dodatkowe zabezpieczenie. 

  WILSSONM

  Specyficzne kody

  Inne produkty z tej kategorii