Kurtka ocieplana polarem z kapturem HYPER-J

  Indeks: HYPER-JM

  Raw-Pol R.E.I.S.

  116.00 zł
  netto

  116.00 zł
  brutto
  Rozmiar
  Ilość
  Produkt dostępny na zamówienie

  Kurtka ocieplana z polarem powstała z dobrej jakości materiałów gwarantujących ciepło i wygodę w trakcie noszenia. Do produkcji powłoki zastosowano 100% poliester powlekany PCV, wyściółka to 100% poliester o gramaturze 160 g/m², a podszewka to 100% poliester o gramaturze 150 g/m².

  Producent wzbogacił kurtkę w kieszenie – dwie z nich znajdują się po zewnętrznej stronie, a jedna na klatce piersiowej i zapina się ją na suwak. 

  Na lewym rękawie również znajduje się kieszeń zapinana na suwak. Wewnątrz kurtki można znaleźć dwie dodatkowe kieszenie. 

  Prezentowany model jest zapinany na suwak, a dodatkowe zapięcia na rzepy jeszcze lepiej chronią przed zimnem. 

  Kaptur jest ściągany na troczki i ma dodatkowe zapięcia na rzep. Wszystkie elementy gwarantują jeszcze lepsze zabezpieczenie przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. 

  Kurtka ma kołnierz w formie stójki, który doskonale chroni szyję. 

  Od wewnętrznej strony znajdują się dwie gumki ściągające – występują w pasie oraz w dolnej części, co pozwala na dopasowanie ubioru do rozmiaru użytkownika  i ochronę przed podmuchami wiatru. 

  Z kolei zastosowanie odblaskowych elementów zapewnia dobrą widoczność po zapadnięciu zmroku i podnosi poziom bezpieczeństwa. 

  Rękawy zostały wyposażone w wewnętrzne ściągacze. 

  HYPER-JM

  Specyficzne kody

  Inne produkty z tej kategorii