Kurtka ochronna ocieplana damska LH-VOLTER-L

  Indeks: LH-VOLTER-LS

  LEBER & HOLLMAN

  190.00 zł
  netto

  190.00 zł
  brutto
  Rozmiar
  Ilość
  Produkt dostępny na zamówienie

  Kurtka ochronna ocieplana została wykonana z dobrej jakości, wytrzymałych materiałów. Do uszycia powłoki zastosowano 100% poliester o gramaturze 170 g/m²  dodatkowo powlekany poliuretanem. Z kolei wyściółka to 100% poliester o gramaturze 120 g/m². Do produkcji podszewki zastosowano 100% poliester o gramaturze 60 g/m².

  Prezentowany model ma odsuwany kaptur, który można dodatkowo ściągać na troczki . Kaptur został wyposażony w dodatkowe zapięcie na rzep, dzięki czemu użytkownik jest jeszcze lepiej chroniony przed deszczem, wiatrem i zimnem. 

  Producent zadbał o wyposażenie kurtki w szereg kieszeni. Dwie z nich znajdują się w dolnej części, jedna jest umieszczona na klatce piersiowej – są zapinane na rzep. Dodatkowa kieszeń została umieszczona wewnątrz kurtki. 

  Prezentowany model jest zapinany na suwak. 

  Kurtka ochronna doskonale nadaje się dla drogowców oraz innych służb porządkowych. 

  Ważnym dodatkiem są ściągacze z regulacją na rzepy znajdujące się na zakończeniach rękawów. 

  Przed wprowadzeniem produktu do sprzedaży, kurtka przechodzi testy na zawartość szkodliwych dla zdrowia substancji. Działania są zgodne ze standardami OEKO-TEX® Standard 100.

  Kurtka ochronna ma tkaninę we fluorescencyjnym kolorze oraz dodatkowe pasy odblaskowe segmentowe. To dodatek ważny dla osób pracujących po zapadnięciu ciemności albo w warunkach ograniczonej widzialności. 

  Prezentowany model jest zgodny z wymaganiami normy EN ISO 20471 (klasa 2), EN 14058 oraz EN ISO 13688.

  LH-VOLTER-LS

  Specyficzne kody

  Inne produkty z tej kategorii