Kurtka ochronna Tactical Guard TG-VOLTURE

  Indeks: TG-VOLTUREBSS

  Raw-Pol R.E.I.S.

  121.00 zł
  netto

  121.00 zł
  brutto
  Rozmiar
  Kolor
  Ilość
  Produkt dostępny na zamówienie

  Kurtka ochronna zostaje uszyta w 65% z poliestru oraz 35% bawełny o gramaturze 210-220 g/m².

  Model dedykowany dla leśników i rybaków, fanów militariów, podróżników oraz miłośników paintballu. 

  Od wewnętrznej strony zastosowano gumkę używaną do ściągania kurtki w pasie, co pozwala jeszcze lepiej dopasować ją do kształtu i rozmiaru, a do tego użytkownik otrzymuje dodatkowe zabezpieczenie przed wiatrem i zimnem.

  Rzepy znajdujące się na zakończeniach rękawów również pozwalają uzyskać optymalny komfort termiczny i zabezpieczyć przed przedostaniem się do środka ciał obcych. 

  Producent zadbał o wyposażenie kurtki w kilka kieszeni - 2 znajdują się na klatce piersiowej, 2 w dolnej części kurtki, a na rękawach występują kieszenie do zapięcia których służy suwak. 

  Prezentowany produkt został uszyty z tkaniny typu rip-stop, dzięki czemu ryzyko rozdarcia w przypadku zaczepienia o wystający i ostry przedmiot zostaje maksymalnie ograniczone. 

  Do zapięcia wykorzystano dwustronny suwak z dodatkowym zapięciem na rzepy. 

  Z kolei w bocznej części kurtki występują dodatkowe suwaki wykorzystywane w celu wentylacji. Jeżeli znajdują się w pozycji otwartej, do podtrzymania wykorzystane zostają magnetyczne zamknięcia. 

  Producent zastosował magnetyczne zamknięcia, a po bokach kurtki występują dodatkowe suwaki, które pozwalają na wentylację (wystarczy je otworzyć) – to gwarancja wygody i lepszej cyrkulacji powietrza. 

  Do zapięcia kurtki służy dwustronny suwak wzbogacony w dodatkowe zapięcie na rzepy. 

  W celu lepszej ochrony zastosowano kaptur z daszkiem, który można zwijać i zapinać na guzik. 

  W dolnej części kurtki i na rękawach występują zapięcia na rzep. 

  Wewnątrz kurtki znajduje się otwór dedykowany na słuchawki. 

  Producent zadbał także o zastosowanie dwóch podwójnych kieszeni umieszczonych w dolnej części i dwóch podwójnych na klatce piersiowej. Kieszenie występują także na obu rękawach – do ich zapięcia służy suwak. 

  Kurtka ochronna od wewnętrznej strony zawiera gumkę dedykowaną do ściągania kurtki w pasie, co pozwala na dopasowanie tego modelu do sylwetki oraz ochronę przed przedostaniem się wiatru do jej wnętrza. 

  TG-VOLTUREBSS

  Specyficzne kody

  Inne produkty z tej kategorii