Getry ochronne żaroodporne TLHR-NN15SI

  Indeks: TLHR-NN15SI

  TERMOIZOL

  169.00 zł
  netto

  169.00 zł
  brutto

  Nagolenniki spawalnicze

  Ilość
  Produkt dostępny na zamówienie

  Getry ochronne żaroodporne powstają z tkaniny szklanej metalizowanej oraz tkaniny bawełnianej trudnopalnej – to dobrej jakości podszewka, która gwarantuje wygodę i bezpieczeństwo. 

  Prezentowany model doskonale zabezpiecza przed płomieniami, odpryskami płynnego metalu oraz intensywnym promieniowaniem cieplnym. 

  Getry zabezpieczają zarówno goleń, jak stopę. 

  Producent zadbał o dodatkowe wzmocnienie zabezpieczające goleń, a także o części odpowiadającą za ochronę stopy. Dolna część osłony stopy została wyposażona w pasek uszyty z dwoiny żaroodpornej wyposażonej w metalową klamrę. 

  Jeden z boków osłony goleni ma rzep, który mieści się na całej wysokości. Z kolei drugi bok ma rzepy przyszyte poprzecznie. Takie działanie sprawiło, że getry można szybko i sprawnie regulować oraz nosić bez żadnego ucisku czy dyskomfortu. 

  Getry są rekomendowane do prac odbywających się przy spuście oraz rozlewaniu stali i metali kolorowych. Szczególnie przydają się odlewnikom metali, hartownikom, walcownikom, wytapiaczom i wielu innym profesjom. Powinny być noszone razem z ubraniami albo inną odzieżą ochronną. 

  Prezentowany model ma specjalne połączenie obcasa i podeszwy obuwia ochronnego, co sprawia, że getry nie zsuwają się w trakcie noszenia. 

  Getry ochronne są wyprodukowane zgodnie z wymaganiami normy PN EN ISO 11612.

  Rozm. uniwersalny

  TLHR-NN15SI

  Specyficzne kody

  Inne produkty z tej kategorii