3M-PELTOR-LC Nauszniki 3M™ PELTOR™ LiteCom Plus PMR — nagłowne

  Indeks: MT73H7A4410-EU

  3M

  4.010.00 zł
  netto

  4 010.00 zł
  brutto

  MT73H7A4410EU

  Ilość
  Produkt dostępny na zamówienie

  Nauszniki powstały z wytrzymałego tworzywa, dlatego nie tylko chronią uszy przed nadmiernym hałasem, ale jednocześnie przez długi czas nie widać po nich żadnych oznak zużycia. 

  Ochronnik słuchu powstał przy pomocy najwyższej technologii, producent postarał się także o dodatki, dzięki którym korzystanie ze sprzętu staje się jeszcze bardziej komfortowe. Na uwagę zasługuje wbudowany analogowy radiotelefon, a z kolei przydatna funkcja tłumienia pozwala na kontrolowanie sytuacji na zewnątrz i jednocześnie umożliwia porozumiewanie się z otoczeniem. 

  Słuchawki nagłowne mają specjalny przycisk Push-to-listen – to opcja umożliwiające szybką regulację tłumienia dźwięków. 

  Sprzęt ma wodoodporny mikrofon, producent zadbał również o dodatkową funkcję kompensacji hałasu. 

  Uruchamianie nadawania (VOX) odbywa się głosowo, co bardzo ułatwia korzystanie z urządzenia. Ta czynność może być wykonana w trakcie pracy, gdyż nie wymaga użycia rąk i doskonale sprawdza się w miejscu, gdzie występuje duże natężenie hałasu. 

  Ochronnik słuchu ma baterię litowo-jonową, którą można regularnie ładować, dzięki czemu sprzęt nadaje się do wielokrotnego użytku. 

  Najwyższa jakość oraz wytrzymałość zostają zapewnione, dzięki zgodności z PMR446 MHz.

  W trakcie zakupów można zdecydować się na model, w którym występuje pałąk nagłowny, ale dostępny jest również model nahełmowy. 

  W trakcie produkcji słuchawek zadbano o wykorzystanie najlepszej jakości materiałów oraz dodatkowe funkcje, dzięki czemu sprzęt sprawdza się w środowiskach, w których panuje duże natężenie dźwięku. 

  Bezustanny hałas towarzyszący pracy po pewnym czasie może przyczynić się do znacznego osłabienia narządu słuchu — warto temu zapobiegać, dzięki stosowaniu najlepszej jakości słuchawek. 

  Ochronnik słuchu spełnia wymagania normy EN352. 

  Towar pod zamówienie.

  MT73H7A4410-EU

  Specyficzne kody

  Inne produkty z tej kategorii