Nauszniki 3M™ PELTOR™ WS™ ProTac XPI — nagłowne

  Indeks: 3M-PELTOR-WS-PT

  3M

  2.237.00 zł
  netto

  2 237.00 zł
  brutto

  MT15H7AWS6

  Ilość
  Produkt dostępny na zamówienie

  Nauszniki nagłowne dostępne są w dwóch wersjach – jedna ma baterie AA, a inny model chroni uszy i umożliwia słuchanie muzyki, dzięki akumulatorom NiMH. 

  Sprzęt jest wygodny nawet w trakcie wielogodzinnego noszenia, a opcja regulowania tłumienia przekłada się na maksymalny komfort i dopasowanie słuchawek do miejsca pracy oraz indywidualnych potrzeb. 

  SNR 34 dB – słuchawki można wykorzystywać razem z poduszkami żelowymi HY80. Z kolei wersja nahełmona zapewnia komfortowe 32 dB. 

  Bateria wytrzymuje nawet do 45 godzin, co oznacza, że sprzęt nie rozładuje się w trakcie pracy w środowisku o dużym natężeniem hałasu. 

  Bardzo ważna jest funkcja płynnego łączenia z innym sprzętem – wykorzystano do tego Bluetooth. Użytkownik ma możliwość sparowania słuchawek z jednym albo dwoma urządzeniami.

  Ochronnik słuchu ma dynamiczny mikrofon, któremu przypisano klasę IP68. Co ważne został wzbogacony o wysięgnik z opcją kompensacji hałasu. To cenny dodatek, który pozwala na przeprowadzenie rozmów na komfortowym poziomie bez względu na warunki panujące w otoczeniu. 

  Producent zadbał także o bezpieczeństwo – w tym celu zastosował odpowiedni kolor. Żółte słuchawki są lepiej widoczne, dzięki czemu ich używanie jest komfortowe nawet po zapadnięciu zmierzchu. 

  Ochronnik słuchu ma także funkcję PLT (to skrót od push-to-listen). Ta opcja nie wymaga używania rąk i pozwala na włączenie albo wyłączenie dodatkowej funkcji pozwalającej na regulację tłumienia. 

  Prezentowany model można nabyć w wersji z pałąkiem nagłownym czy nakarkowym. Dużą popularnością cieszą się także słuchawki nahełmowe. 

  SNR 33 dB w przypadku słuchawek nagłownych oraz kanarkowych oraz SNR 31 dB w przypadku wersji nahełmowej. 

  Towar pod zamówienie.

  3M-PELTOR-WS-PT

  Specyficzne kody

  Inne produkty z tej kategorii