• Nowy

Nauszniki przeciwhałasowe do strzelectwa Howard Leight IMPACT SPORT

Indeks: HW-OS-SPORT530

HONEYWELL

350.00 zł
netto

350.00 zł
brutto
Ilość
Produkt dostępny na zamówienie

Nauszniki przeciwhałasowe powstają z dobrej jakości, wytrzymałego polimeru, pianki i metalowego pałąka. Całość jest wzbogacona skórzaną otuliną. 

Producent zapewnia kilka poziomów tłumienia hałasu:

SNR=25dB, 

H=24dB, 

M=22dB, 

L=18dB

Do wypełnienia nauszników wykorzystana zostaje miękka pianka o dobrej wentylacji, co przyczynia się do ograniczenia wrażenia ucisku. Równocześnie zapobiega poceniu. 

W produkcie zastosowano technologię Air Flow Control, co przekłada się na zdecydowanie lepsze tłumienie hałasu. 

Na uwagę zasługuje właściwe wyprofilowanie słuchawek, dzięki czemu nie kolidują z kolbą broni w trakcie składania się do strzału. 

Producent zadbał, aby pałąk używany do połączenia obu muszel był elastyczny oraz wzbogacony w regulację szerokości, dzięki czemu każdy użytkownik dopasowuje sprzęt do własnych wymagań. 

Cenny dodatek stanowi wbudowany elektroniczny system kierowania głośnością dźwięku, dzięki czemu niebezpieczne i źle wpływające na ludzki słuch dźwięki zostają wyciszone. Zastosowane dodatki przekładają się na gwarancję dobrej słyszalności mowy osoby, która znajduje się w bliskiej odległości. 

Nauszniki są dedykowane do zabezpieczenia słuchu strzelców sportowych, myśliwych, a także instruktorów strzelectwa. 

Wejście AUX pozwala na podłączenie zewnętrznych odtwarzaczy MP3 bądź innych urządzeń audio umożliwiających dodatkowy odsłuch. 

HW-OS-SPORT530

Specyficzne kody

Inne produkty z tej kategorii