Filtropochłaniacze 3M 6098 AXP3

  Indeks: 3M-PO-AXP3

  3M

  87.00 zł
  netto

  87.00 zł
  brutto

  bagnetowy system mocowania ułatwia zatrzaskowe mocowanie elementów oczyszczających. Zapewnia ochronę przeciwpyłową oraz przed parami i gazami.  Pary organiczne, pyły i opary rtęci, Pojedyncze cząstki par organicznych (temperatura do 65 ° C).
  Optymalna łatwość eksploatacji.
  Norma EN 371 i EN 143

  BRAK TOWARU. 

  Ilość
  Produkt dostępny na zamówienie

  Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 4.

  Filtropochłaniacz to urządzenie wykorzystywane do ochrony przed szkodliwymi substancjami, do których zalicza się gazy, pary oraz pyły, których temperatura wrzenia przekracza 65°C.

  Prezentowany sprzęt ma sztywną budowę, która przyczynia się do zwiększenia trwałości części składowych i przedłuża użytkowanie całego sprzętu. 

  Mocowanie filtropochłaniaczy nie dostarcza żadnych trudności, gdyż w systemie zastosowano złącza bagnetowe. Wystarczy jedynie przekręcić oraz wepchnąć w miejsce, które zostało do tego przeznaczone. 

  Filtropochłaniacze mają trapezoidalny kształt, który odgrywa bardzo duże znaczenie w poprawie widzenia. 

  To wygodny sprzęt, który dopasowuje się do kształtu twarzy i we właściwy sposób rozkłada obciążenie – oznacza to brak dyskomfortu nawet w trakcie długotrwałego użytkowania. 

  Filtropochłaniacze mają specjalny system złącza bagnetowego do masek 3M-MAS-6000,3M-MAS-6500, a także 3M-MAS-F-6000. 

  Sprzęt dostępny jest w opakowaniach, w których znajdują się cztery sztuki filtropochłaniaczy. Na uwagę zasługuje przestrzeganie wytycznych i wymagań wyznaczonych przez normy EN14387 – dobra jakość łączy się z bezpieczeństwem.

  Sprzedawane w kompletach po 4 szt. Podana cena za szt.

  3M-PO-AXP3

  Specyficzne kody

  Inne produkty z tej kategorii