Kategorie

Filtruj produkty

Rozmiar
  • Pokaż więcej Pokaż mniej
Kolor
  • Pokaż więcej Pokaż mniej

Filtry i pochłaniacze 

Przed czym chronią filtry przeciwpyłowe?

Filtry i pochłaniacze mają zastosowanie do masek i półmasek wielorazowych. Stanowią wymienną część tej ochrony. Każdy z filtrów i pochłaniaczy ma swoje konkretne przeznaczenie do ochrony. Inne będą do pyłów inne do oparów. Chronią drogi oddechowe przed sprecyzowanym środkiem szkodliwym. Nie nadają się do czyszczenia, prania, przedmuchiwania, mogą ulec zniszczeniu i narazić nas na uszczerbek na zdrowiu.

Filtry i pochłaniacze gazowe - profesjonalna ochrona dróg oddechowych

Filtry i pochłaniacze podlegają klasyfikacjom. Dzięki odpowiednio sklasyfikowanym filtrom i pochłaniaczom dopasować je można do konkretnych masek czy półmasek oraz stanowiska pracy użytkownika, przy jednoczesnym zadbaniu o to z jakimi substancjami mieć będzie styczność.  

Rozróżnia się bowiem wiele pyłów, aerozoli, gazów, oparów organicznych, oparów nieorganicznych, oparów kwaśnych, amoniaków, tlenków, etc. W przypadku niektórych substancji istotną rolę odgrywa również temperatura wrzenia.   
Podziałów dotyczących filtrów i pochłaniaczy jest znacznie więcej.

Ochrona dróg oddechowych stanowi jedną z cięższych kategorii środków ochrony indywidualnej. Nieodpowiednio dobrany filtr lub pochłaniacz zaważyć może nie tylko na zdrowiu, ale i na życiu pracownika. Użytkownik zatem musi mieć pełną gwarancję, iż został odpowiednio wyposażony, a jego sprzęt został dobrany zgodnie z klasyfikacjami i przypisanymi mu normami.

Zapewniamy wysoką jakość zarówno filtrów, jak i pochłaniaczy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Czytaj więcej Zobacz mniej

Menu

Szukaj

Cart

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
0.00 zł Podatek
0.00 zł Suma

Zobacz koszyk

Zawartość schowka

Brak produktów

» Zobacz schowki