Spodnie ochronne ogrodniczki PROM-B

Indeks: PROM-BBPS46

Raw-Pol R.E.I.S.

92,00 zł
netto

92,00 zł
brutto
Kolor
Rozmiar
Ilość
Produkt dostępny na zamówienie

Spodnie ochronne ogrodniczki to gwarancja wygody w trakcie pracy oraz zabezpieczenie ciała. Do uszycia zastosowano 65% poliester oraz 35% bawełnę o gramaturze 295-300 g/m².

Producent zadbał nie tylko o komfort, ale duże znaczenie odgrywa także bezpieczeństwo. W tym celu zastosował wstawki wykonane z żółtego oraz pomarańczowego materiału składające się w 80% z poliestru, oraz 20% bawełny.

Kieszeń znajdująca się na klatce piersiowej ułatwia przechowywanie przedmiotów niezbędnych do pracy, a trwały rzep daje gwarancję bezpieczeństwa.

Ogrodniczki mają także dwie kieszenie znajdujące się po bokach, są one nieco większe i pomieszczą większe przedmioty czy narzędzia.

Na samych nogawkach znajdują się cztery kieszenie, a dwie z nich można zapinać przy pomocy rzepów.

Na szczególną uwagę zasługuje gumka umieszczona w pasie (tylnej części). To gwarancja wygody nawet w przypadku wielogodzinnego noszenia, jak i doskonałe dopasowanie do figury. Nic nie ściska ani też nie spada, dlatego użytkownik może skupić całą uwagę na wykonywanej pracy.

W pasie spodni znajdują się guziki – służą do regulacji szerokości, a z kolei szelki ułatwiają dopasowanie długości spodni do wzrostu.

Spodnie ochronne mają specjalne wkładki nakolannikowe KING BEE. Sprawdzają się szczególnie dobrze dla osób, które pracują w pozycji klęczącej albo mają problemy ze stawami.

Producent dodał do spodni końcówkę do przypinania kluczy.

Ogrodniczki mogą być noszone zarówno w ciągu dnia, jak i nocą, gdyż mają odblaskowe pasy, które odgrywają dużą rolę w zapewnieniu bezpieczeństwa i poprawiają widoczność.

W prezentowanym modelu doskonała jakość zastosowanych materiałów została połączona z ulepszonym wyglądem i krojem.

Spodnie ochronne spełniają wymagania normy EN ISO 20471 (pasy) oraz EN ISO 13688. 

Rozm. 46-60

PROM-BBPS46

Specyficzne kody

Inne produkty z tej kategorii