Spodnie robocze

Spodnie robocze

Jest 122 produktów.

Pokazano 1-20 z 122 pozycji

Aktywne filtry

W naszym sklepie internetowym posiadamy wszystkie niezbędne części odzieży ochronnej. Na tej stronie znajdą Państwo męskie i damskie spodnie robocze i ogrodniczki, a także te do pasa. Polecamy zakup tego typu produktu, ponieważ jego zastosowanie umożliwia oddzielne dobranie górnej części stroju. Dzięki temu można dowolnie łączyć niezbędne elementy odzieży, biorąc pod uwagę specyfikę wykonywanej pracy.

Spodnie robocze i ogrodniczki dla każdego

Oferowane przez nas męskie i damskie ogrodniczki i spodnie robocze doskonale pasują zarówno do zwykłej koszulki, jak i do bluzy ochronnej. Wszystkie z proponowanych produktów posiadają wiele funkcjonalnych kieszeni, umożliwiających zabranie ze sobą niezbędnych przedmiotów, takich jak telefon komórkowy czy klucze. Spodnie robocze zostały wyprodukowane z wytrzymałych tkanin, co nie pozostaje bez znaczenia dla ich żywotności. Nie tylko chronią, ale też zapewniają komfort i gwarantują estetyczny wygląd. Zarówno dostępne w ofercie naszej hurtowni ogrodniczki, jak i spodnie do pasa wyróżniają się starannym wykończeniem. Można je nabyć w atrakcyjnych zestawieniach kolorystycznych i w różnych rozmiarach. Ocieplane spodnie robocze doskonale zabezpieczają przed zimnem i sprawdzają się podczas pracy w niskich temperaturach. Z kolei przeciwdeszczowe ogrodniczki posiadają właściwości wodoodporne i skutecznie ochronią przed wilgocią, a odblaskowe spodnie robocze zwiększą widoczność służb porządkowych i drogowców.

Praktyczne spodnie robocze o zwiększonej odporności

Prace monterskie, dekarskie czy budowlane, związane z użyciem niebezpiecznych narzędzi lub urządzeń i związane z ryzykiem uszkodzenia ciała, wymagają szczególnej ochrony. Funkcjonalne i wyposażone w dodatkowe wzmocnienia spodnie robocze zapewnią bezpieczeństwo i wygodę. Oferujemy nie tylko ogrodniczki i spodnie do pasa z długimi nogawkami, ale także szorty i bermudy, doskonałe do pracy w wysokiej temperaturze. Bez wątpienia proponowane w naszym sklepie internetowym elementy odzieży ochronnej można nazwać wielozadaniowymi – są doskonałe zarówno dla wędkarza i leśnika, jak i dla spawacza czy wielu innych osób.