Spodnie ochronne do pasa HARVER-T

  Indeks: HARVER-TWS46

  LEBER & HOLLMAN

  125.00 zł
  netto

  125.00 zł
  brutto
  Kolor
  Rozmiar
  Ilość
  Produkt dostępny na zamówienie

  Spodnie ochronne do pasa to odzież umożliwiająca wykonywanie obowiązków zawodowych oraz prace wokół domu. Prezentowany model powstał w 65% z poliestru oraz 35% bawełny. Gramatura to 300 g/m².

  Spodnie ochronne są zapinane przy pomocy guzika i zamka błyskawicznego, co pozwala dopasować model do obwodu pasa. 

  Producent zadbał o wyposażenie spodni w cztery kieszenie umieszczone w bocznej części. Dwie z nich zostały doszyte, dzięki czemu można w nich przechowywać przydatne narzędzia czy sprzęt. 

  W tylnej części nogawki znajdują się dwie kieszenie – jedna z nich zapina się na rzep, co daje gwarancję jeszcze lepszej ochrony.

  Jedna z kieszeni powstała z myślą o przechowywaniu telefonu komórkowego, a z kolei specjalna końcówka umożliwia przypięcie kluczy czy identyfikatora. 

  Spodnie ochronne są bardzo przydatne dla osób, które pracują w pozycji klęczącej, gdyż na kolanach znajdują się specjalne kieszenie umożliwiające włożenie wkładek nakolannikowych KING BEE. Kieszonki zapinają się na rzep. 

  Zastosowanie odblaskowych elementów podnosi stopień bezpieczeństwa, dzięki czemu prezentowany produkt może być noszony również nocą. 

  „S” shape, czyli specjalnie profilowane nogawki podwyższają komfort w trakcie noszenia, gdyż dopasowują się do typu sylwetki. 

  Spodnie ochronne do pasa zostały sprawdzone pod względem zawartości szkodliwych dla zdrowia substancji zgodnie ze standardami OEKO-TEX® Standard 100.

  W trakcie produkcji spełniono wszystkie wymagania normy EN ISO 13688. 

  HARVER-TWS46

  Specyficzne kody

  Inne produkty z tej kategorii