Spodnie robocze do pasa LH-BUILDER

  Indeks: LH-BUILDER46

  LEBER & HOLLMAN

  120.60 zł
  netto

  120.60 zł
  brutto
  Rozmiar
  Ilość
  Produkt dostępny na zamówienie

  Spodnie ochronne zostały uszyte ze 65% poliestru oraz 35% bawełny.

  Gramatura tego modelu to 280 g/m².

  Spodnie są nie tylko wygodne, ale i szybkie do ubrania — zapina się je na guzik oraz zamek błyskawiczny. 

  Producent zadbał o wyposażenie spodni w kieszenie umożliwiające przechowywanie przydatnych przedmiotów, narzędzi i przyborów. Dwie kieszenie znajdują się po bokach, pozostałe dwie występują w tylnej części i zapina się je na rzep. Trzy kieszenie znajdziesz na nogawkach i również zapinają się na rzep. Prawa nogawka została wyposażona w kieszonkę na przybory – zmieści się tam długopis, linijka czy ołówek. Identyfikator może zostać umieszczony w lewej nogawce – znajduje się tam specjalna kieszonka. 

  Komfort w trakcie noszenia jest uwarunkowany występującymi w pasie gumkami. Ten dodatek przekłada się na jeszcze lepsze dopasowanie spodni do kształtu ciała – nic się nie odciska, odznacza i nie powoduje uczucia dyskomfortu. 

  Na kolanach znajdują się specjalne wzmocnienia wykonane z materiału Cordura. Dodatkowo można w nie włożyć wkładki nakolannikowe KING BEE ułatwiające pracę w pozycji klęczącej. 

  Na nogawkach występują odblaskowe elementy, dzięki którym strój staje się lepiej widoczny i może służyć do wykonywania prac po zapadnięciu zmroku. 

  Producent zadbał o wyposażenie kombinezonu w uchwyt na narzędzia. 

  To produkt najwyższej klasy – został przetestowany pod względem występowania szkodliwych dla zdrowia substancji zgodnie ze standardami OEKO-TEX® Standard 100.

  Kombinezon ochronny spełnia wymagania normy EN ISO 13688. 

  LH-BUILDER46

  Specyficzne kody

  Inne produkty z tej kategorii