Spodnie ochronne ogrodniczki PROX-B

  Indeks: PROX-BSBP46

  Raw-Pol R.E.I.S.

  78.00 zł
  netto

  78.00 zł
  brutto
  Kolor
  Rozmiar
  Ilość
  Produkt dostępny na zamówienie

  Spodnie ochronne ogrodniczki powstają z dobrej jakości materiałów, które zapewniają wygodę w trakcie długotrwałego noszenia oraz wytrzymałość. Tkanina składa się w 65% z poliestru oraz 35% z bawełny. 

  Gramatura spodni to 295-300 g/m².

  Prezentowany produkt umożliwia przenoszenie potrzebnych narzędzi czy przedmiotów użytku osobistego – w tym celu producent zastosował liczne kieszenie. Jedna z nich znajduje się na klatce piersiowej i jest zapinana na rzep. Dwie kieszenie występują po bokach, dwie kieszenie z tyłu – one również zapinane są na rzep. Na nogawkach znajdują się cztery kieszenie, a dwie z ich zapina się na rzep. 

  Na uwagę zasługują wstawki uszyte z żółtego i pomarańczowego materiału, który powstał w 80% z poliestru oraz 20% bawełny. 

  Pas jest regulowany przy pomocy guzików, a z kolei długość z wykorzystaniem szelek. 

  Producent wyposażył spodnie w końcówkę przeznaczoną do przypinania kluczy – uwagę zwraca nowoczesny wzór, który przyciąga uwagę i chroni klucze przed zgubieniem. 

  Gumka znajdująca się w pasie, a dokładnie w tylnej części umożliwia swobodę w trakcie poruszania się, a spodnie doskonale dopasowują się do każdej figury.  

  Na kolanach znajdują się kieszenie służące do włożenia wkładek nakolannikowych KING BEE. 

  Wstawki wykonane z elementów odblaskowych umożliwiają pracę po zapadnięciu zmroku. 

  Spodnie ochronne ogrodniczki łączą w sobie doskonałą jakość i nowoczesny design. 

  PROX-BSBP46

  Specyficzne kody

  Inne produkty z tej kategorii