Spodnie ogrodniczki HARVER-B

  Indeks: HARVER-BSB46

  LEBER & HOLLMAN

  156.00 zł
  netto

  156.00 zł
  brutto
  Kolor
  Rozmiar
  Ilość
  Produkt dostępny na zamówienie

  Spodnie ogrodniczki powstają z dobrej jakości materiału, który składa się w 65% z poliestru oraz 35% z bawełny. 

  Gramatura tego modelu to 300 g/m².

  Spodnie doskonale sprawdzą się dla niskich oraz wysokich osób, gdyż długość szelek jest regulowana, a oprócz tego w tylnej części występuje dodatkowa gumka. 

  Producent zadbał o wyposażenie spodni w końcówkę przeznaczoną do przypięcia kluczy, co zapobiega ich zgubieniu. 

  Na uwagę zasługują odblaskowe elementy, które gwarantują dobrą widoczność po zapadnięciu zmroku, co również wiąże się z poczuciem bezpieczeństwa. 

  Spodnie ogrodniczki mają kilka kieszeni: cztery z nich znajdują się po bokach, gdzie dwie są doszywane i fantastycznie sprawdzają się do przechowywania narzędzi. Dwie kieszenie są umieszczone w tylnej części, a jedną z nich zapina się na rzep. Z kolei kieszenie występujące na nogawkach doskonale nadają się do przechowywania telefonu komórkowego. Co ważne w górnej części również znajdują się dwie kieszenie. 

  Prezentowany model zapina się na zamek błyskawiczny. 

  Producent zastosował kieszenie na kolanach, które nadają się do wkładania nakolanników KING BEE zapinanych na rzep, co ułatwia pracę w pozycji klęczącej. 

  Pętelki występujące na ogrodniczkach nadają się do doczepienia większej ilości przydatnych do pracy akcesoriów i narzędzi. 

  Spodnie ogrodniczki zostały poddane testom na zawartość szkodliwych dla zdrowia substancji zgodnie ze standardami OEKO-TEX® Standard 100. To model całkowicie bezpieczny. 

  Spodnie są zgodne z wymaganiami normy EN ISO 13688.

  HARVER-BSB46

  Specyficzne kody

  Inne produkty z tej kategorii