Spodnie ogrodniczki Bizflame Plus FR27

  Indeks: FR27PS

  PORTWEST

  280.00 zł
  netto

  280.00 zł
  brutto
  Rozmiar
  Kolor
  Ilość
  Produkt dostępny na zamówienie

  Spodnie ogrodniczki mają podwójnie przyszytą taśmę odblaskową, podwójne szwy oraz kilka kieszeni, które ułatwiają wykonywanie pracy. Dwie kieszenie znajdują się z przodu, jedna kieszeń została naszyta na klatce piersiowej, jedna znajduje się z tyłu i została wzbogacona w klapę oraz zapięcie na napy. Ostatnia kieszeń jest dedykowana na linijkę. 

  Prezentowany model zapewnia wysoki poziom ochrony przed ciepłem promieniującym, konwekcyjnym oraz kontaktowych. To bardzo dobre zabezpieczenie dla pracownika. 

  Producent zadbał, aby każdy użytkownik mógł dopasować spodnie do własnego wzrostu i rozmiaru. W tym celu zastosowano regulację zakończeń nogawek.

  Prezentowany produkt został wyposażony w elastyczną taśmę na ramionach. Z kolei zamek jest nie tylko mocny i trwały, ale również bardzo solidny. Do jego produkcji zastosowano mosiądz.

  Spodnie ogrodniczki zostały zakwalifikowane do 2 klasy ochrony spawalniczej. 

  Kieszeni jest w sumie 7, a każda z nich jest obszerna i pojemna. 

  To model bardzo trwały, po którym przez długi czas nie widać żadnych oznak zużycia. Przysłużył się do tego dobrej jakości, wytrzymały materiał oraz potrójne szwy. 

  Producent zadbał o wzbogacenie spodni w trudnopalną taśmę, dzięki czemu ogrodniczki mogą być poddawane praniu przemysłowemu. 

  Trzeba zwrócić uwagę na certyfikowaną ochronę przed odpryskami stopionego metalu, co oznacza, że spodnie mogą być noszone nawet w bardzo trudnych warunkach. Zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa. 

  Opakowanie detaliczne zapewnia nienaganną prezentacją i podnosi estetykę. 

  Zastosowana tkanina została wzbogacona w filtr 40+ UPF, blokująca aż 98% promieni UV.

  Na uwagę zasługują dwie dwuwarstwowe kieszenie przeznaczone na nakolanniki – wkłada się je na 2 sposoby. 

  Ogrodniczki są sprawdzone pod względem zgodności z CE (CE KAT. III)

  Wykorzystany materiał wierzchni składa się z Bizflame Plus: 99% bawełna oraz 1% włókno węglowe 350g.

  FR27PS

  Specyficzne kody

  Inne produkty z tej kategorii