Spodnie termoaktywne linii Thermo Protect UD-BRUTHERMO

  Indeks: UD-BRUTHERMOS

  Brubeck

  87.00 zł
  netto

  87.00 zł
  brutto
  Rozmiar
  Ilość
  Produkt dostępny na zamówienie

  Spodnie termoaktywne uszyto z 56% poliamidu, 40% polipropylenu oraz 4% elastanu. 

  Do produkcji odzieży zastosowano bezszwową technologię z cienkiej, ale bardzo trwałej i równocześnie wytrzymałej dzianiny dwuwarstwowej, co przekłada się na aktywną termoregulację, zabezpieczenie mechaniczne w trakcie użytkowania oraz świetne przyleganie. Dla użytkownika oznacza to przede wszystkim maksymalny komfort i trwałość w trakcie użytkowania. 

  Spodnie są uszyte z trwałego materiału, który konserwuje się bez żadnych problemów, wykazuje wytrzymałość na ścieranie oraz mechacenie, co powinno być ważne dla każdego pracownika oraz pracodawcy. 

  Na szczególną uwagę zasługuje dobrze dopracowana pierwsza warstwa ubioru termoaktywnego, dzięki której można ograniczyć skutki uboczne zmiennej (wysokiej albo niskiej) temperatury, wilgotność również nie stanowi problemu. Odpowiedni materiał nie sprawia trudności w trakcie zmiennych warunków zewnętrznych oraz różnorodnego natężenie aktywności osoby, która nosi spodnie. 

  Dzianina charakteryzuje się trwałością, konserwuje się bez problemu, jest do tego wytrzymała na ścieranie oraz mechacenie. Na uwagę zasługują jej szybkoschnące właściwości. To materiał bakteriostatyczny, a przez to ogranicza maksymalnie powstawanie nieprzyjemnych zapachów, pozwala uwolnić wilgoć, gwarantuje korzystny mikroklimat, a także uczucie świeżości, jakże ważne w trakcie dłuższego noszenia. 

  Prezentowany model ma odpowiednią konstrukcję i niewielką wagę, dzięki czemu bez żadnych problemów dostosuje się do kształtu i wagi ciała. Użytkownik ma zagwarantowaną swobodę ruchów. 

  Z kolei struktura siatki znajdująca się w miejscach o większej potliwości gwarantuje szybki i sprawny transport wilgoci od ciała na powierzchnię dzianiny. 

  Spodnie termoaktywne to doskonały wybór do miejsc, w których panuje niska temperatura otoczenia, co oznacza, że sprawdzą się w chłodniach, na halach produkcyjnych o obniżonej temperaturze albo na zewnątrz, jeżeli temperatura powietrza wynosi mniej niż 0°C.

  UD-BRUTHERMOS

  Specyficzne kody

  Inne produkty z tej kategorii