Przeciwdeszczowe PONCHO peleryna przeciwdeszczowa

  Indeks: PONCHO-F_N

  Raw-Pol R.E.I.S.

  2.70 zł
  netto

  2.70 zł
  brutto

  Peleryna typu Poncho przeciwdeszczowe

  Kolor
  Ilość
  Produkt dostępny na zamówienie

  Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 20.

  PONCHO - peleryna przeciwdeszczowa wykonana z folii, kaptur połączony z peleryną, świetna na deszczowe pogody.
  Sposób pakowania:

  Sprzedawane w zgrzewkach po 20 szt.
  Towar pakowany jest w opakowaniach zbiorczych 20/200 szt.
  Podana cena za szt.

  Ubrania robocze nieprzemakalne dla każdego

  Odzież przeciwdeszczowa i ochronna niezbędna jest niezależnie od pory roku. Dlatego posiadamy kurtki, płaszcze, peleryny, kombinezony, komplety, spodnie doskonale chroniące przed deszczem i niesprzyjającymi czynnikami atmosferycznymi. Gwarantujemy artykuły wysokiej jakości dla pracowników branży transportowej, mechanicznej, serwisowej oraz przemysłu. W kategorii ubrań przeciwdeszczowych znaleźć można jednak nie tylko te przeznaczone do prac zawodowych, w które wyposażeni muszą być pracownicy wielu branż, przedsiębiorstw i stanowisk.

  Przeciwdeszczowe płaszcze i lekkie kurtki stanowić też mogą codzienne okrycie podczas niekorzystnych warunków pogodowych z deszczem, czy mżawką w tle. To także wyposażenie, w które zaopatrzony powinien być turysta, rowerzysta oraz wędkarz. W ekwipunku potencjalnego turysty przeciwdeszczowy komplet odzieży zajmie niewiele miejsca, zaś po rozłożeniu doskonale go ochroni. Wszystkim niezależnie od potrzeby użytkowania odzież przeciwdeszczowa zapewnia komfort i odpowiedni poziom bezpieczeństwa.

  Poncho przeciwdeszczowe oraz kurtka przeciwdeszczowa doskonale sprawdzają się w trudnych warunkach atmosferycznych, chroniąc przed przemoknięciem. Dobra cena, w jakiej można zakupić Płaszcz przeciwdeszczowy, a także niewielka ilość miejsca, którą zajmuje, sprawia, że strój można mieć zawsze pod ręką. 

  Poncho przeciwdeszczowe i inne elementy odzieży powstają z dobrej jakości materiałów – producenci stosują połączenie poliestru oraz PCV w różnej proporcji.

  Odzież przeciwdeszczowa powinna być wzbogacona w kaptur, który chroni głowę i szyję przed przemoczeniem i uczuciem dyskomfortu. 

  Kurtka przeciwdeszczowa dostępna w opcji „szybka wysyłka” dociera do osoby, która jej potrzebuje w krótkim czasie, dzięki czemu nie zabraknie jej na wyjeździe w góry, podczas wakacji ze znajomymi albo podczas prac wykonywanych na zewnątrz w zmiennych warunkach atmosferycznych. 

  PONCHO przeciwdeszczowe może być wkładane na kurtkę, stąd większa objętość materiału, która gwarantuje komfort podczas użytkowania. 

  Odzież przeciwdeszczowa jest dedykowana zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. 

  PONCHO-F_N

  Opis

  Normy:
  EN 340
  Kat. ochrony:
  I

  Specyficzne kody

  Pliki do pobrania

  PONCHO, Karta produktu

  Pliki do pobrania (0)

  Powiązane produkty

  Inne produkty z tej kategorii