Filtruj według

Marka

Marka

Rozmiar

Rozmiar

Kolor

Kolor

Płaszcze przeciwdeszczowe

Płaszcze przeciwdeszczowe

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry

Płaszcze i peleryny przeciwdeszczowe

W tym dziale prezentujemy płaszcze ochronne. Znajdują się tu płaszcze jednorazowe i wielokrotnego użytku. Niezastąpione tam gdzie warunki atmosferyczne mogą nas zaskoczyć podczas wykonywania pracy. Zaletą płaszczy jednorazowych są: minimalna waga i małe rozmiary po złożeniu. Mieszczą się w kieszeni lub w torbie z narzędziami.

Pogoda potrafi być kapryśna, potrafi zaskoczyć deszczem i wiatrem. Wtedy niezbędnym będzie posiadanie przeciwdeszczowego okrycia. Przeciwdeszczowy płaszcz stanowić może lekkie i niewielkie zawiniątko, które zmieści się w kieszeni lub roboczej torbie pracownika. Taki płaszcz to również odzież ochronna codziennego użytku choćby dla spacerowiczów, czy wszystkich którzy w niepewną pogodę wybierają się na miasto. Również każdy turysta zapakować powinien do plecaka okrycie przeciwdeszczowe. Dobry płaszcz przeciwdeszczowy scharakteryzować można kilkoma parametrami: wodoodporność, oddychalność, przepuszczalność wiatru.

Płaszcze ochronne robocze

Płaszcz przeciwdeszczowy dla pracowników wielu branż wykonujących powierzone zadania na zewnątrz posiadać powinien przede wszystkim kaptur ściągany troczkami, system wentylacji, dodatkowe zabezpieczenia chroniące przed dostaniem się wody, rękawy zapinane na napy z możliwością regulacji szerokości. Z naszej oferowane polecamy płaszcze, peleryny, fartuchy foliowe. Zapraszamy do zapoznania się z produktami w tej kategorii.

Czytaj więcej Zobacz mniej