Półbuty bezpieczne ESD PPO PQ4LG

  Indeks: BPPOPQ4LG39

  STRZELCE OPOLSKIE

  291.00 zł
  netto

  291.00 zł
  brutto
  Rozmiar obuwia
  Ilość
  Produkt dostępny na zamówienie

  Półbuty bezpieczne to doskonała ochrona stopy i komfort w trakcie noszenia. Do wykonania cholewki zastosowano najlepszej jakości skóry licowe gładkie. Materiał charakteryzuje się wysokim współczynnikiem przepuszczalności pary wodnej i jednocześnie minimalną nasiąkliwością wody. 

  Podszewka powstała z tkanin wykazujących działanie termoregulacyjne, dzięki czemu odprowadzany zostaje pot, a dodatkowo można uniknąć niekorzystnego zapachu. Materiał sprawia, że nawet w trakcie wielogodzinnego noszenia w butach jest sucho, przyjemnie i komfortowo. 

  Na czubku cholewki producent zastosował materiał Matrix, który odpowiada przede wszystkim za jeszcze lepszą wytrzymałość oraz podnosi wartość obuwia.  

  Podeszwa nie tylko sprawdza się w każdych warunkach, ale jednocześnie zapewnia dodatkową ochronę przed zimnem. Jest to uwarunkowane zastosowaniem dwuwarstwowego poliuretanu PU/PU. 

  Na uwagę zasługuje system Shockabsorber, który znajduje się w podeszwie. Jego podstawowe zadanie to absorbowanie oraz tłumienie wstrząsów generowanych w trakcie chodzenia. Zastosowane standardy niemalże dwukrotnie przewyższają wymagania normy. 

  Półbuty bezpieczne są bardzo wytrzymałe i odporne na ścieranie, a zastosowanie odpowiedniego materiału i technologii produkcji przyczynia się do zapobiegania przetarciom  i pęknięciom. Dużą rolę odgrywa wytrzymały system poliuretanowy. 

  Siła nacisku w obuwiu zostaje rozprowadzana w sposób równomierny – chodzi jednocześnie o pracę statyczną, jak i dynamiczną. 

  W przedniej części butów występuje kompozytowy podnosek, który nie ulega zniszczeniu nawet w przypadku uderzenia z energią 200 J oraz zgniecenia do 15kN. 

  Na uwagę zasługuje niemetalowa wkładka antyprzebiciowa zapewniająca zabezpieczenie przed przekłuciem od podłoża z maksymalną siłą do 1100N. 

  W trakcie produkcji nie zastosowano żadnych metali, dzięki czemu obuwie jest w pełni amagnetyczne METAL FREE. 

  Zwróć uwagę, że buty zapewniają ochronę przed efektem ESD i wykazują właściwości rozpraszające. 

  Półbuty bezpieczne mają doskonale dobraną wyściółkę wyposażoną w filtr aktywnego węgla, który ma właściwości przeciwgrzybiczne, przeciwpotne oraz antybakteryjne. Wszystkie te czynniki pozwalają uniknąć nieprzyjemnego zapachu nawet w trakcie wielogodzinnego noszenia, optymalną temperaturę, brak wilgoci i uciążliwego chłodu. Wkładka jest nie tylko miła i wygodna, ale również przyjazna skórze. 

  Buty wpisują się do kategorii S3 CI SRC ESD.

  W trakcie produkcji zastosowano wymagania norm EN20345, EN20344, PN-EN61340-5-. 

  BPPOPQ4LG39

  Specyficzne kody

  Inne produkty z tej kategorii