Sandały bezpieczne SOLANUM-EVO typ S1 P SRC

  Indeks: HW-SOLANUM-S37

  HONEYWELL

  234.00 zł
  netto

  234.00 zł
  brutto
  Rozmiar obuwia
  Ilość
  Produkt dostępny na zamówienie

  Sandały bezpieczne SOLANUM-EVO to produkt wykonany z najlepszej jakości materiałów. 

  Do produkcji cholewki zastosowano lekką oraz przepuszczającą powietrze mikrofibrę, dzięki której podnosi się komfort w trakcie chodzenia. Zastosowany materiał podnosi poziom higieny. Sandały zapewniają wygodę i odpowiednie warunki nawet w trakcie całodniowej pracy. 

  Na uwagę zasługuje poczucie wygody oraz zminimalizowana potliwość, a to wszystko za sprawą dobre dopasowanej oraz oddychającej podszewki wykonanej z siatki 3D – to właśnie ona posłużyła do wyściełania wnętrza obuwia. 

  Podnosek ochronny wykonany z włókna szklanego jest lekki oraz kompozytowy, dzięki czemu stopy są chronione przed urazami o energii do 200J.Dodatkowo prezentowany model ma o 46% lepszą odporność na ściskanie niż minimalne wymagania. 

  Producent zadbał o więcej przestrzeni w środku obuwia linii STEEL, a to wszystko za sprawą redukcji grubości noska. Całość odbywa się bez ograniczenia funkcji ochronnych. 

  Obuwie zabezpiecza przed przebiciem – w tym celu zastosowano wytrzymałą wkładkę ze stali nierdzewnej. 

  Odcinek piętowy również został dodatkowo wzmocniony. 

  Cztery wskaźniki zużycia w kształcie trójkątów znajdują się w najbardziej istotnych obszarach podeszwy, dzięki czemu użytkownik może samodzielnie oceniać oraz kontrolować stopień zużycia butów. 

  Na uwagę zasługuje doskonała izolacja podeszwy zarówno przed ciepłem, jak i zimnem, stąd obuwie może być używane w najbardziej wymagających warunkach. 

  Sandały mają uniwersalny, antypoślizgowy bieżnik, który pozwala dopasować obuwie do powierzchni i podnosi komfort w trakcie chodzenia. 

  Ważna jest także podwyższona przyczepność do podłoża, dzięki wykorzystaniu kanalików odprowadzających ciecz spod podeszwy. 

  W obuwiu występuje stabilny, lekki, a także stosunkowo wysoki obcas mający zdolność do pochłaniania energii. 

  W celu podwyższenia komfortu użytkowania oraz do zabezpieczenia stopy zastosowano dwa rzepy. 

  Obuwie jest klasyfikowane jako typ S1 P SRC. 

  Buty spełniają wymagania normy EN20345.

  HW-SOLANUM-S37

  Specyficzne kody

  Inne produkty z tej kategorii