Półbuty bezpieczne SPRINT typ HI CI S3 ESD SRC

  Indeks: HW-SPRINT-P38

  HONEYWELL

  277.00 zł
  netto

  277.00 zł
  brutto
  Rozmiar obuwia
  Ilość
  Produkt dostępny na zamówienie

  Półbuty bezpieczne nadają się do noszenia w trudnych warunków, co jest uwarunkowane zastosowaniem najlepszej jakości materiałów. 

  Cholewka powstała z wodoodpornej skóry wyposażonej we wstawki tekstylne. Na uwagę zasługuje wygoda przy chodzeniu oraz zdecydowanie mniejsza potliwość. Zalety związane z noszeniem obuwia są uwarunkowane wyposażeniem ich w oddychająca i dopasowaną podszewkę wykonaną z siatki 3D znajdującej się w środkowej części butów. 

  Producent zadbał o najlepszą ochronę stopy i w tym celu wykorzystał niemetalowy, ultralekki podnosek ochronny. 

  Ochrona przed przebiciem jest możliwa, dzięki zastosowaniu niemagnetycznej wkładki ochronnej FLEXIUM. 

  Antypoślizgowa podeszwa PU2D powstała z dwóch warstw poliuretanu charakteryzujących się różną gęstością. Na uwagę zasługuje doskonała izolacja podeszwy zarówno w przypadku ciepłego (HI), jak i zimnego (Ci) podłoża. 

  Producent umożliwia użytkownikowi kontrolowanie stanu obuwia, dzięki wykorzystaniu czterech wskaźników zużycia w kształcie trójkątów. Znajdują się one w najbardziej wymagających miejscach na podeszwie. Kontrola stopnia zużycia jest zdecydowanie łatwiejsza. 

  Bieżnik jest uniwersalny oraz antypoślizgowy, dlatego obuwie można używać na każdym rodzaju powierzchni. Kanaliki odprowadzające ciecz pod podeszwę odpowiadają za zwiększoną przyczepność do podłoża. 

  Absorpcja energii odbywa się w części piętowej. 

  Półbuty bezpieczne mogą być wkładane również w warunkach ograniczonej widoczności oraz po zapadnięciu zmierzchu, gdyż wyposażono je w odblaskowe wstawki. 

  Buty świetnie dopasowują się do kształtu stopy, dzięki czemu zapewniają uczucie wygody nawet w trakcie wielogodzinnego noszenia. 

  Na uwagę zasługuje lekki, ale jednocześnie stabilny i stosunkowo wysoki obcas odpowiadający za absorbowanie energii. 

  Półbuty bezpieczne to typ HI CI S3 ESD SRC.

  Prezentowany model spełnia wymagania norm EN20345, EN61340-4-3.

  HW-SPRINT-P38

  Specyficzne kody

  Inne produkty z tej kategorii