Półbuty bezpieczne BRC-GRUMMAN kat. S3 SRA COFRA

  Indeks: BRC-GRUMMAN37

  COFRA

  240.00 zł
  netto

  240.00 zł
  brutto
  Rozmiar obuwia
  Ilość
  Produkt dostępny na zamówienie

  Półbuty bezpieczne powstają z wysokiej jakości materiałów, które przekładają się na komfort w trakcie noszenia. Wierzchnią część wyprodukowano z innowacyjnej oraz bardzo wytrzymałej tkaniny wykazującej trwałość na ścieranie i rozdarcie. To model oddychający oraz hydrofobowy. 

  Wysoki poziom amortyzacji jest uwarunkowany zastosowaniem sprężystego materiału i dobrej jakości poduszką występującą w środkowej części pięty. 

  Wykorzystana wkładka jest miękka i zapewnia maksymalną wygodę – do jej produkcji zastosowano poliuretan o bardzo niskiej gęstości. Warto wspomnieć, że wkładka jest modelem samoformującym, co oznacza bezproblemowe rozłożenie ciężaru ciała i wygodę odczuwaną przy każdym kroku. 

  Do produkcji podeszwy zastosowano poliuretan/TPU. 

  Półbuty mają aluminiowy podnosek, który nie ulega zniszczeniu przy uderzeniach z energią do 200 J oraz przy zgnieceniach do 15 kN. 

  Półbuty są zaliczane do kategorii S3 SRA. 

  Na uwagę zasługuje zastosowana wewnątrz podszewka. Do jej produkcji wykorzystano 100% tkaninę poliestrową SANY-DRY® - jest trójwymiarowa, oddychająca, wchłania i odprowadza wilgoć, a do tego wykazuje odporność na ścieranie.

  Prezentowane obuwie jest zgodne z normą EN20345 oraz EN20344.

  BRC-GRUMMAN37

  Specyficzne kody

  Inne produkty z tej kategorii