Buty bezpieczne LIGHT ONE S1P SRC

  Indeks: POWER-LIGHTSB35

  U-power

  220.00 zł
  netto

  220.00 zł
  brutto
  Rozmiar obuwia
  Ilość
  Produkt dostępny na zamówienie

  Buty bezpieczne zostały wzbogacone w lekki i oddychający podnosek kompozytowy AirToe® Composite, z sześciootworową perforacją, którą chroni paroprzepuszczalna membrana.

  Producent zadbał o wzbogacenie obuwia w kołnierz oraz język wypełniony pianką i wyściełany trwałą na ścieranie tkaniną techniczną.

  Do wykonania cholewki posłużyła grafitowa skóra welurowa znana z wysokiej jakości, wzbogacona w rozległą perforację i otwory, które gwarantują doskonałą wentylację i przekładają się na maksymalną wygodę odczuwaną w trakcie pracy.

  Obuwie zapina się na regulowany i trwały rzep, dzięki czemu buty dostosowują się do stopy każdego użytkownika.

  Producent zastosował podeszwę PU/PU - charakteryzującą się wygodą i lekkością, do produkcji której zastosowano PU nowej generacji o 2 gęstościach, która zwraca uwagę miękkością oraz sporą elastycznością.

  Za sprawą wytrzymałej podeszwy i zapiętka można zauważyć zapobieganie uszkodzeniom w strefach, które są najbardziej narażone na zniszczenie, co przekłada się na dłuższą żywotność obuwia. 

  Zastosowano kompozytową, niemetaliczną wkładkę antyprzebiciową Save&Flex™ Plus.

  Na krawędzi występują dopasowane silikonowe grzebienie, zapobiegające bezpośredniemu kontaktowi noska z grzbietem stopy - to bardzo istotne dla osób, które poruszają się w trakcie wykonywania pracy, a także wykonują obowiązki w pozycji kucznej. 

  Obuwie jest zaliczany do kategorii S1P SRC.

  To produkt bez metalowych wykończeń, czyli METAL FREE. 

  Na uwagę zasługuje niewielka waga, która wynosi 470 gr. (jeden but w rozmiarze 42)

  Buty bezpieczne są zgodne z wymaganiami normy EN20345.

  POWER-LIGHTSB35

  Specyficzne kody

  Inne produkty z tej kategorii