Antypoślizgowe płytki do suchych i wilgotnych powierzchni MAT-FATIGUE

  Indeks: MAT-FATIGUE

  COBA europe

  373.00 zł
  netto

  373.00 zł
  brutto
  Ilość
  Produkt dostępny na zamówienie

  Antypoślizgowe płytki mają uniwersalne zastosowanie, gdyż są dedykowane zarówno do suchych, jak i wilgotnych powierzchni. 

  Mają otwory przelotowe, do których przedostają się luźne zanieczyszczania. Są one bardzo przydatne w trakcie usuwania rozlanych cieczy pod matę. 

  Producent zadbał o najwyższą jakość, dlatego płytki są nie tylko odporne, ale i miękkie w dotyku. Można je stosować zgodnie z potrzebami. Sprawdzą się zarówno w przemyśle, jak i barach, kuchniach, a nawet na placach zabaw. 

  Produkt ma właściwości antypoślizgowe, zgodne z normą DIN 51130 – R10.

  Warto zwrócić uwagę na ważne cechy i właściwości płytek. Przede wszystkim wykazują bardzo ważne właściwości przeciwzmęczeniowe, czyli są dedykowane dla osób pracujących w pozycji stojącej. 

  Płytki mogą zostać z sobą połączone, co gwarantuje wysoki poziom komfortu i jeszcze lepsze wykorzystanie. 

  Zastosowany do produkcji materiał nie ulega zniszczeniu pod wpływem iskier spawalniczych, a także innych gorących substancji – temperatura robocza waha się od 20 do 160 stopni C.

  Do produkcji zastosowano gumę naturalną.

  Ważnym dodatkiem jest wbudowany system zatrzasków, dedykowany do łączenia płytek i krawędzi. Istotny jest również bezproblemowy montaż oraz możliwość przenoszenia i czyszczenia, a także wymiany poszczególnych elementów, jeśli zajdzie taka konieczność. 

  Można zdecydować się na wersję z frazowanymi krawędziami MAT-COR w kolorze żółtym. 

  Wysokość płytek to 19 mm. 

  Są utrzymane w kolorze czarnym. 

  Antypoślizgowe płytki mają wymiary 0,9 m x 0,9 m.

  MAT-FATIGUE

  Specyficzne kody

  Inne produkty z tej kategorii