• Nowy

Antypoślizgowe płytki do suchych i wilgotnych powierzchni MAT-FATIGUE

Indeks: MAT-FATIGUE

COBA europe

373.00 zł
netto

373.00 zł
brutto
Ilość
Produkt dostępny na zamówienie

Antypoślizgowe płytki mają uniwersalne zastosowanie, gdyż są dedykowane zarówno do suchych, jak i wilgotnych powierzchni. 

Mają otwory przelotowe, do których przedostają się luźne zanieczyszczania. Są one bardzo przydatne w trakcie usuwania rozlanych cieczy pod matę. 

Producent zadbał o najwyższą jakość, dlatego płytki są nie tylko odporne, ale i miękkie w dotyku. Można je stosować zgodnie z potrzebami. Sprawdzą się zarówno w przemyśle, jak i barach, kuchniach, a nawet na placach zabaw. 

Produkt ma właściwości antypoślizgowe, zgodne z normą DIN 51130 – R10.

Warto zwrócić uwagę na ważne cechy i właściwości płytek. Przede wszystkim wykazują bardzo ważne właściwości przeciwzmęczeniowe, czyli są dedykowane dla osób pracujących w pozycji stojącej. 

Płytki mogą zostać z sobą połączone, co gwarantuje wysoki poziom komfortu i jeszcze lepsze wykorzystanie. 

Zastosowany do produkcji materiał nie ulega zniszczeniu pod wpływem iskier spawalniczych, a także innych gorących substancji – temperatura robocza waha się od 20 do 160 stopni C.

Do produkcji zastosowano gumę naturalną.

Ważnym dodatkiem jest wbudowany system zatrzasków, dedykowany do łączenia płytek i krawędzi. Istotny jest również bezproblemowy montaż oraz możliwość przenoszenia i czyszczenia, a także wymiany poszczególnych elementów, jeśli zajdzie taka konieczność. 

Można zdecydować się na wersję z frazowanymi krawędziami MAT-COR w kolorze żółtym. 

Wysokość płytek to 19 mm. 

Są utrzymane w kolorze czarnym. 

Antypoślizgowe płytki mają wymiary 0,9 m x 0,9 m.

MAT-FATIGUE

Specyficzne kody

Inne produkty z tej kategorii