• Nowy

Latarka życia - wielofunkcyjne urządzenie awaryjne

Indeks: ALS

PK-MOT

19.00 zł
netto

19.00 zł
brutto
Ilość
Produkt dostępny na zamówienie

Latarka Życia - Twoje niezawodne narzędzie awaryjne

Nigdy więcej niepewności w sytuacjach awaryjnych na drodze! Przedstawiamy Latarkę Życia - wielofunkcyjne urządzenie, które stanie się Twoim niezastąpionym towarzyszem podczas każdej podróży.

Dzięki 9 czerwonym żarówkom LED o jasności do 5000 mcd, nasza latarka generuje mocne światło ostrzegawcze, zauważalne nawet z odległości do 200 metrów. Bezpieczeństwo to priorytet, dlatego Latarka Życia może świecić przez imponujące 36 godzin, gwarantując widoczność nawet w najtrudniejszych warunkach.

Ale to nie wszystko! Nasze urządzenie to także potężna latarka LED, osiągająca zasięg do 200 metrów, oraz latarka awaryjna, która może pracować nawet przez 24 godziny dzięki dwóm bateriom AA (w zestawie).

W przypadku nagłej potrzeby, wyposażona jest w specjalny młotek do bezpiecznego rozbicia szyby samochodowej oraz nóż do cięcia pasów bezpieczeństwa, co pozwoli Ci szybko i sprawnie wydostać się z pojazdu w razie potrzeby.

Dzięki magnetycznej podstawie, możesz łatwo umocować latarkę na karoserii samochodu, zapewniając sobie wygodny dostęp do światła w każdej sytuacji. Dodatkowo, wodoodporna obudowa oraz uszczelnione włączniki zapewniają długotrwałą i niezawodną pracę nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach pogodowych. Obudowa wykonana z tworzywa ABS.

Latarka Życia - Twój niezawodny towarzysz na drodze bezpieczeństwa i pewności!

Nie czekaj, zabezpiecz się już dziś!

ALS

Specyficzne kody

Inne produkty z tej kategorii