Rękawice ochronne ocieplane RMC-FARO

  Indeks: RMC-FARO

  Raw-Pol R.E.I.S.

  30.00 zł
  netto

  30.00 zł
  brutto
  Ilość
  Produkt dostępny na zamówienie

  Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 12.

  Rękawice ochronne zapewniają ochronę przed niebezpiecznymi substancjami, ostrymi przedmiotami oraz zimnem, gdyż mają specjalną ocieplaną warstwę. 

  Do uszycia wierzchniej części wykorzystano poliester w intensywnym fluorescencyjnym kolorze. To gwarancja trwałości, komfortu w trakcie noszenia i jednocześnie dobra widoczność. 

  Z kolei część chwytna doskonale spełnia swoje zadanie, dzięki wykorzystaniu czarnego poliuretanu. 

  Producent zadbał o wytrzymałość rękawic i w tym celu wykorzystał dodatkowe wzmocnienie wykonane z poliuretanu, które znajduje się na końcówkach palców. Ten dodatek zwiększa ich możliwości i sprawia, że rękawice mogą być używane w wielu pracach. 

  Prezentowany model rękawic ochronnych jest bardzo przyjemny w trakcie noszenia i daje gwarancję ciepła – w tym celu zastosowano dodatkową podszewkę. 

  W okolicach nadgarstka można zauważyć specjalne marszczenie, dzięki któremu żadne ciała stałe, ciecze czy substancje nie przedostaną się do środka. To gwarancja bezpieczeństwa oraz jeszcze lepszej ochrony przed zimnem czy innymi niepożądanymi substancjami. 

  Rękawice doskonale nadają się do ogólnych prac mechanicznych. To wybór drogowców, kierowników oraz kadry kierowniczej. Dodatkowo przydają się do prac w ogrodzie oraz majsterkowania. 

  Na uwagę zasługuje zawieszka, która poprawia wygląd i wpływa na zwiększenie komfortu w trakcie noszenia. 

  Rękawice ochronne ocieplane są zgodne z wymaganiami normy EN ISO 21420. Rozm. XL

  RMC-FARO

  Specyficzne kody

  Inne produkty z tej kategorii