Rękawice ochronne dla mechaników RMC-TUKK XL

    Indeks: RMC-TUKK

    Raw-Pol R.E.I.S.

    31.30 zł
    netto

    31.30 zł
    brutto
    Ilość
    Produkt dostępny na zamówienie

    Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 12.

    Rękawice ochronne powstały ze skóry koziej znanej nie tylko z atrakcyjnego wyglądu, ale również wytrzymałości. W celu uzyskania jeszcze lepszych parametrów skóra została połączone z oddychającym materiałem – spandex. 

    Do wykonania części chwytnej posłużył jeden kawałek skóry, dlatego określa się je jako całodłonicowe. Taki sposób szycia umożliwia uzyskanie jeszcze trwalszego i bardziej odpornego na przetarcia produktu. 

    Część wierzchnia powstała z najlepszej jakości czterokierunkowego spandexu utrzymanego w kolorze czarnym. Z kolei kozia skóra posłużyła do uszycia części chwytnej. 

    Na uwagę zasługują wstawki TPR znajdujące się zarówno na kostkach, jak i palcach. Ten dodatek ma na celu ochronę dłoni przed otarciami, urazami i kontuzjami. 

    Część chwytna spełnia swoje zadanie, dzięki zastosowaniu dodatkowego podszycia z EVA. Rękawice są nie tylko wygodne, ale jednocześnie pozwalają zmniejszyć ryzyko powstawania otarć oraz odcisków (nawet w trakcie wielogodzinnej pracy). 

    Rękawice doskonale przylegają, czyli użytkownik zapobiega przedostawaniu szkodliwych substancji i innych czynników do środka. W tym celu zastosowano specjalne rzepy umieszczone w nadgarstkach. 

    Prezentowany model jest wykorzystywany przede wszystkim w trakcie prac mechanicznych. 

    Producent wyposażył rękawiczki w zawieszkę, która poprawia wygląd i jednocześnie świetnie sprawdza się w trakcie różnorodnych prezentacji. 

    Rękawiczki ochronne są zgodne z normą EN ISO 21420. Rozm. XL.

    RMC-TUKK

    Specyficzne kody

    Inne produkty z tej kategorii