Rękawice ochronne RM-MPACT

  Indeks: RM-MPACTL

  Raw-Pol R.E.I.S.

  126.00 zł
  netto

  126.00 zł
  brutto
  Rozmiar
  Ilość
  Produkt dostępny na zamówienie

  Rękawice ochronne powstają z dobrej jakości oddychającego materiału TrekDry®. Wśród cech charakterystycznych tego modelu można wskazać na bezproblemowe dostosowywanie się do kształtu dłoni, co oznacza maksymalną wygodę odczuwaną przez użytkownika, nawet w trakcie długiego użytkowania.

  Ważnym dodatkiem jest dodatkowe wzmocnienie materiałem Armortex®, który gwarantuje maksymalną wytrzymałość kciuka oraz palca wskazującego. 

  Użytkownika powinno zainteresować zapięcie w nadgarstku wykonane z termoplastycznej gumy (TPR), które przekłada się na bezproblemowe dopasowanie uwarunkowane cząsteczką węgla. Ten model doskonale nadaje się do obsługi ekranów dotykowych, bez konieczności ściągania rękawicy. 

  Prezentowany produkt jest dedykowany do wykorzystania w przemyśle samochodowym, sprawdzi się w trakcie konserwacji i naprawy. Rękawice zostaną wykorzystane na budowie, w trakcie obsługi ciężkiego sprzętu, do holowania oraz w transporcie. 

  Nie ma przeciwwskazań, aby rękawice były prane w pralce. 

  Producent zastosował wyściółkę dłoni D3O®, która odpowiada zarówno za pochłanianie, jak i rozpraszanie energii i chroni w trakcie uderzeń. 

  Rękawice ochronne są zgodne z wymaganiami normy EN388 (poziomy odporności: 3 1 2 1 X P), EN13594 oraz EN420. 

  RM-MPACTL

  Specyficzne kody

  Inne produkty z tej kategorii