Rękawice powlekane gumą wampirki, wietnamka XL

  Rękawice powlekane gumą wampirki L-XL

  Indeks: RUXL

  Raw-Pol R.E.I.S.

  0.95 zł
  netto

  0.95 zł
  brutto

  Rękawice powlekane gumą Wampirki rozm. L-XL

  Ilość
  Produkt dostępny na zamówienie

  Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 100.

  Rękawice powlekane gumą WAMPIRKI, XL, bawełna 100 %, zakończone ściągaczem, odporne na ścieranie, zwane wampirkami, do prac mechanicznych i w gospodarstwach domowych. Niebieskie lub pomarańczowe.
  Rozmiar - L-XL

  Sposób pakowania:
  Towar pakowany jest po 100 par, karton 600 par.
  Sprzedawane w zgrzewkach po 100 par.
  Podana cena za parę.


  Ochrona rąk z rękawicami powlekanymi

  Rękawice robocze wykonane z dzianiny mogą być dodatkowo powlekane gumą. Takie wykonanie zapewnia nam bardzo dobrą chwytność, zapewnia odporność na przecieranie i rozdarcie. Dzięki swym właściwościom idealnie dopasowują się do dłoni co pozwala na wykonywanie w miarę potrzeb precyzyjnych prac. Rękawice powlekane gumą znajdują zastosowania w ogrodnictwie, budownictwie, przy pracach magazynowych, porządkowych oraz w gospodarstwach domowych do prac ogólnych typ rękawic wampirki.

  Ochrona rąk jest bardzo ważna w wielu zakładach pracy. Rękawice powlekane gumą dopasowują się do kształtu dłoni użytkownika, a przez to zapewniają optymalny poziom bezpieczeństwa. Rękawice wampirki to wybór uniwersalny, który nie tylko zabezpiecza przed uszkodzeniami, ale dodatkowo gwarantuje pewny, stabilny chwyt. 

  Rękawice robocze i ochronne powstają z różnorodnych przędz, jak chociażby bawełnianych albo poliestrowych, a guma odpowiada za zwiększoną przyczepność podczas trzymania. Dobra cena łączy się z wytrzymałością prezentowanego modelu. Rękawice powlekane gumą sprawdzą się przez cały rok, nawet zimą, kiedy trudne warunki atmosferyczne utrudniają wykonywanie prac.

  Rękawice ochronne dostępne w opcji „szybka wysyłka” to idealny dodatek dla pracowników fizycznych, którzy są szczególnie narażeni na mechaniczne uszkodzenia rąk. Wybór właściwego rozmiaru sprawi, że zarówno pracownicy budowy, jak i magazynierzy albo elektrycy zyskają dobrej jakości odzież usprawniającą wykonywanie powierzonych zadań bez kontuzji oraz naruszenia zdrowia. 

  RUXL

  Opis

  Normy:
  EN 420
  Kat. ochrony:
  I

  Specyficzne kody

  Powiązane produkty

  Inne produkty z tej kategorii