Kategorie

Filtruj produkty

Rozmiar
  • Pokaż więcej Pokaż mniej
Kolor

Rękawice robocze i ochronne 

Rękawice robocze do ochrony rąk

W swojej stałej ofercie hurtownia Bezpieczeństwo – BHP poleca niezwykle zróżnicowany i bogaty wybór rękawic ochronnych i roboczych. Proponujemy rękawice ochronne powlekane gumą, nitrylem, poliuretanem czy PCV, jak i rękawice robocze gumowe, lateksowe. W naszym asortymencie odnajdą Państwo także rękawice ochronne jednorazowe posiadające bardzo szerokie zastosowanie.
Nasze rękawice robocze pochodzą tylko i wyłącznie od sprawdzonych i uznanych producentów, co sprawia, że nie tylko spełniają one wszystkie normy bezpieczeństwa, ale także gwarantują doskonały komfort pracy, przy czym są niezwykle trwałe. Posiadamy więc m. in. rękawice robocze Dragon, Brukben, Ruflex, Rmicron, Rtepo, Polirex, RDW, Dragon. Firmy CERVA, REIS, CANIS, ANSELL, PORTWEST, POLSTAR, SECURA, JS-Szewczyk i wielu innych producentów.

Zarówno rękawice robocze jak i ochronne posiadają zróżnicowane właściwości, zależne przede wszystkim od ich przeznaczenia. Co za tym idzie, oferowane przez nas rękawice różnią się materiałem z jakiego zostały wykonane. Posiadamy mnóstwo modeli, rozmiarów i kolorów. Jednak tylko wtedy, gdy będą one dostosowane do wykonywanej pracy, można mówić, iż spełniają swoją funkcję. W kategorii „Rękawice robocze i ochronne”, oferujemy rękawice chroniące dłonie przed niepożądanym kontaktem z niebezpiecznymi substancjami oraz działaniem zróżnicowanych warunków atmosferycznych. Wysoka jakość materiałów, z których poszczególne kategorie rękawic zostały wykonane dla komfortu i bezpieczeństwa. Zapewniamy, iż niezależnie od tego, czy  ze skóry, drelichu, bawełny, dziane, nylonowe czy są powlekane bądź tylko nakrapiane wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów. Zapewniają użytkownikom odpowiednią ochronę, są trwałe i odporne na działanie czynników zewnętrznych. Dzięki dodatkowym zabezpieczeniom oraz specjalnym wzmocnieniom z licowej skóry lub gumy spełniają przypisane im zadania w każdych warunkach pracy. Z wielu proponowanych przez nas wariantów z pewnością dobiorą Państwo produkt dostosowany do swoich potrzeb.

Rękawice ochronne od sprawdzonego producenta

Rękawice robocze to bardzo ważny element ubioru każdego pracownika. Nie tylko ochraniają one ręce przed urazami fizycznymi, ale również wpływają w dużej mierze na komfort pracy. Powinny one być więc odpowiednio dopasowane, tak by nie ograniczać ruchów oraz umożliwiać pewny chwyt. Rękawice ochronne to zatem bardzo istotna część garderoby, która powinna być wybierana z równie dużą rozwagą, co inne elementy – obuwie czy odzież. To właśnie one gwarantują nam bezpieczeństwo w bezpośredniej pracy z daną maszyną lub przedmiotem.

Oczywiście możemy zdecydować się także na rękawiczki BHP, które będą użytku jednorazowego. Jest to dobre rozwiązanie, szczególnie gdy praca ma charakter krótkofalowy lub gdy rękawiczki muszą być wymieniane z powodów higienicznych. Rękawice dragon to szczególny typ wzmocniony gumą DRAGON. Są one niezwykle elastyczne oraz gwarantują dużą przyczepność. Dodatkowo odporne są na zużycia fizyczne – pęknięcia czy też rozdarcia. N pewno sprawdzą się one idealnie przy pracy na budowie oraz w przemyśle transportowym.

Czytaj więcej Zobacz mniej

Menu

Szukaj

Cart

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
0.00 zł Podatek
0.00 zł Suma

Zobacz koszyk

Zawartość schowka

Brak produktów

» Zobacz schowki