Komplet rękawów spawalniczych skórzanych WY-REKAWB

  Komplet rękawów spawalniczych skórzanych WY-REKAWB

  Indeks: WY-REKAWB

  Raw-Pol R.E.I.S.

  33.30 zł
  netto

  33.29 zł
  brutto

  rękawy spawalnicze

  Ilość
  Produkt dostępny na zamówienie

  Komplet rękawów skórzanych spawalniczych.
  Wykonane ze skóry bydlęcej dwoinowej
  Posiadają rzep u góry oraz przy nadgarstkach. Zapięcie na klamrę umożliwiającą regulację i dopasowanie do ramienia.
  Zgodne z normą EN11611 (A1) oraz EN13688

  Cena dotyczy wyłącznie zarękawków.

  Rękawy spawalnicze to kolejny element ochronny używany przez spawaczy. Służą one do ochrony ramion i przedramion przed iskrzeniem, gorącym metalem i poparzeniami podczas spawania. Podobnie jak kurtki i spodnie spawalnicze, rękawy są zazwyczaj wykonane z materiałów ognioodpornych, takich jak skóra, kevlar lub specjalne tkaniny ognioodporne.

  Rękawy spawalnicze mogą przyjmować różne formy, w zależności od preferencji i potrzeb użytkownika. Mogą to być pełne rękawy zakładane jak długie rękawy, lub krótsze rękawy, które zakładane są na przedramiona i zapinane wokół ramion. W niektórych przypadkach rękawy spawalnicze mogą być wyposażone w dodatkowe wzmocnienia w obszarach szczególnie narażonych na uszkodzenia, takie jak łokcie.

  Podobnie jak w przypadku innych elementów ochronnych dla spawaczy, kluczowe jest zapewnienie, że rękawy spełniają odpowiednie normy bezpieczeństwa i są odpowiednio dopasowane do rodzaju spawania oraz warunków pracy. Rękawy spawalnicze są ważnym elementem zapewniającym spawaczom niezbędną ochronę podczas wykonywania ich pracy.

  WY-REKAWB

  Specyficzne kody

  Inne produkty z tej kategorii