Termoaktywne skarpety BST-BRUPRO

  Indeks: BST-BRUPRO42-44

  Brubeck

  28.00 zł
  netto

  28.00 zł
  brutto
  Rozmiar
  Ilość
  Produkt dostępny na zamówienie

  Termoaktywne skarpety powstają z najlepszych materiałów, czyli 46% poliestru, 25% polipropylenu, 19% bawełny, 7% poliamidu oraz 3% elastanu. 

  Na uwagę zasługuje dwuwarstwowa konstrukcja skarpet. Producent wykorzystał proces modyfikacji włókien polipropylenowych wzbogaconych o środek antybakteryjny, który jeszcze lepiej chroni stopy przed zarazkami, bakteriami i innymi drobnoustrojami. 

  Skarpety są wytrzymałe i wygodne, gdyż włókna poliestrowe nie ulegają zniszczeniu nawet w trakcie regularnego noszenia oraz prania w wysokiej temperaturze. Z kolei miękka i chłonna bawełna odpowiada za usuwanie nadmiaru wilgoci. Poczucie suchości i wygody gwarantowane w każdych warunkach. 

  W okolicy palców oraz na spodniej części stopy i pięcie zastosowano wykończenie frotte, które jeszcze lepiej chroni skórę przed otarciami oraz urazami. To ważny dodatek podnoszący komfort cieplny w trakcie noszenia. 

  Producent zastosował nieco cieńszą dzianinę, która znajduje się pod placami, dzięki czemu ryzyko występowania pęcherzy oraz otarć jest znikome. W przedniej części piszczela i przy stawie skokowym zastosowano materiał frotte, dzięki któremu ma miejsce amortyzacja ucisku języka oraz sznurowadeł. Każdy zastosowany kawałek materiału oraz jego umiejscowienie zostały dokładnie przemyślane i podnoszą komfort w trakcie chodzenia. 

  Skarpety mają wysoki, prążkowany oraz elastyczny ściągacz, dzięki któremu pozostają w jednym miejscu i nie zsuwają się. Co ważne ściągacz w żaden sposób nie zaburza krążenia krwi, gdyż jego docisk jest stosunkowo lekki, ale wytrzymały.  

  Wokół kostki zastosowano konstrukcję STICK SYSTEM, która sprawia, że skarpety nie przesuwają się na boki i występują w odpowiedniej pozycji od momentu założenia aż do ściągnięcia. 

  Bezuciskowy ściągacz MIDDLE ZONE występujący w środkowej części śródstopia sprawia, że skarpetki pozostają w jednym miejscu (nawet w trakcie intensywnego ruchu czy szybkiego chodzenia). To dodatek, który zasługuje na uwagę, gdyż w znacznym stopniu podnosi komfort użytkowania. 

  W części śródstopia znajdującej się tuż obok palców oraz w części podbicia występuje strefa, do której produkcji zastosowano cienką dzianinę o strukturze siatkowej (konstrukcja PIQUE) – to doskonały sposób na poprawę cyrkulacji powietrza oraz usunięcie nadmiaru wilgoci. 

  Przed dopuszczeniem skarpet do sprzedaży zostają one sprawdzone pod kątem występowania niebezpiecznych dla zdrowia substancji. Produkt jest zgodny ze standardami OEKO-TEX® Standard 100.

  BST-BRUPRO42-44

  Specyficzne kody

  Inne produkty z tej kategorii