Zestaw szelek bezpieczeństwa Miller H500 z urządzeniem samohamownym Turbolite serii Extreme

  Indeks: HW-OUP-EXTREM

  HONEYWELL

  2.755.00 zł
  netto

  2 755.00 zł
  brutto
  Ilość
  Produkt dostępny na zamówienie

  Zestaw szelek razem z urządzeniem samohamownym to gwarancja bezpieczeństwa. Produkt jest dedykowany do prac na wysokości. Doskonale sprawdza się na rusztowaniach rozciąganych na dużej wysokości. 

  Producent zwrócił szczególna uwagę na zachowanie anatomicznego oraz ergonomicznego kształtu. Warto wspomnieć  również o opatentowanej konstrukcji wyściółki ramion oraz placów, która gwarantuje komfort i pozwala zabezpieczyć przed nadmiernym obciążeniem mięśni nad głową. To sposób ochrony przed nadmiernym wysiłkiem. 

  Maksymalna waga użytkownika to 140 kg. 

  Optymalny okres użytkowania to 10 lat. 

  W skład zestawu wchodzą szelki bezpieczeństwa Red Dot – wzbogacono je w specjalnie zaprojektowaną taśmę dostosowującą się do ruchów oraz konturów ciała, co przekłada się na odczuwanie wygody zlokalizowanej w okolicach nóg oraz ramion. W skład zestawu wchodzi także urządzenie samohamowne Miller Turbolite zaliczane do serii Extreme. Ostatnie, ale niemniej ważne dodatki to linki stalowe oraz hak przeznaczony do rusztowania. Każdy z wymienionych przedmiotów nadaje się do noszenia w plecaku znajdującym się w zestawie. 

  Prezentowany sprzęt jest zgodny z wymaganiami normy EN361 oraz EN360 (sprawdzane krawędziowo i dopasowane do arkusza SNB/P/11.060). 

  Dobra jakość i brak problemów z użytkowaniem jest uwarunkowana zastosowaniem odpowiedniej taśmy. Skuteczność jest uwarunkowana dopasowywaniem się do ruchu oraz konturów ciała – to gwarancja wygody i pełnej swobody ruchów odbywających się wokół ramion i nóg. 

  Sprzęt jest dedykowany do zastosowań krawędziowych o promieniu 0,5mm. 

  Prezentowany sprzęt jest lekki, czyli nie obciąża nadmiernie użytkownika, a do tego paski boczne doskonale dopasowują się do ciała. 

  Używana linka bezpieczeństwa powstaje z kabla galwanizowanego. 

  H-Design, czyli maksymalna wygoda i bezpieczeństwo w jednym. 

  To świetny wybór do wykorzystania przy współczynniku odpadnięcia 2. Z kolei przy współczynniku odpadnięcia 0 znamionowa masa użytkownika to 136 kilogramów, a 100 kg, kiedy współczynnik odpadnięcia wynosi 1 bądź 2. 

  Maksymalna długość szelek to 2,75 m. 

  Zestaw wykazuje dużą wytrzymałość na ścieranie oraz długotrwałe użytkowanie. 

  HW-OUP-EXTREM

  Specyficzne kody

  Inne produkty z tej kategorii