POCHŁANIACZ FORCE ABEK1 P3 PRESS TO CHECK 2 szt.

  POCHŁANIACZ ABEK1P3 PRESS TO CHECK do masek FORCE

  Indeks: BMN750-000-600

  JSP

  100.00 zł
  netto

  100.00 zł
  brutto
  Ilość
  Produkt dostępny na zamówienie

  Pochłaniacz FORCE ABEK1 P3 PRESS TO CHECK pakowane po 2 szt. Produkt zaopatrzony w nowe filtry Press-to-Check™ o bogatej charakterystyce. Posiadają system, który umożliwia kontrolę dopasowania maski do twarzy przed każdorazowym użyciem (niezawodne użytkowanie poprzez test szczelności, możliwy do wykonania przez każdego pracownika). Filtry posiadają nieskomplikowane mocowanie bagnetowe do półmaski Force 8™ z precyzyjnym dopasowaniem (uszczelka umiejscowiona jest na filtrach i pochłaniaczach, nie zaś na masce, co powoduje, że żywotność maski jest dłuższa). Filtr harmonijkowy intensyfikuje powierzchnię czynną filtrów, co zwiększa ich żywotność kilkukrotnie. Niski profil osłony chroni zamknięty filtr harmonijkowy przed ciałami obcymi i wilgocią. Zamontowany w filtrze higieniczny zaworek zintegrowany jest z filtrem – zaworek wyrzucany jest razem z filtrem podczas jego wymiany w celu zapewnienia większej higieny. Zapewnia niski opór oddychania. Duża powierzchnia filtrów redukuje opór oddychania i znacznie zwiększa komfort użytkowania. Innowacyjne filtry umożliwiają przepływ powietrza przez całą ich powierzchnię, gwarantując dłuższą żywotność produktu i większą wydajność w wilgotnym otoczeniu oraz mniejsze prawdopodobieństwo uszkodzenia przez obce obiekty. Filtry wykazują znaczną odporność na zatykanie się w bardzo zakurzonych środowiskach, zapewniając większą sterylność. Pobór powietrza w przeciwprądzie do źródła skażenia znajdującego się przed twarzą. Cena podana za 2 szt. w op.

  Filtropochłaniacz zapewnia komfortowe i bezpieczne warunki pracy nawet w najbardziej wymagającym otoczeniu. Dobra cena i szybka wysyłka łączą się z doskonałą jakością pochłaniacza.

  Filtropochłaniacz ma wytrzymałe i nowoczesne filtry, których podstawowym celem jest zabezpieczenie użytkownika. Specjalny system, który zawiera pochłaniacz, pozwala bez większych problemów dopasować maskę do kształtu i rozmiaru twarzy i to przed każdym zastosowaniem – sprawdzi się zarówno w przypadku mężczyzn, jak i kobiet.

  Filtropochłaniacz zawiera bardzo istotną uszczelkę, która znajduje się na filtrach oraz pochłaniaczach albo występuje tylko na masce – lokalizacja uszczelki warunkuje żywotność używanego modelu. Filtry nie zatykają się, nawet w brudnych, zakurzonych środowiskach. 

  Dzięki odporniej konstrukcji użytkownik jest zabezpieczony przed ciałami obcymi oraz wilgotnością mającą niekorzystny wpływ na odczuwany podczas pracy komfort. Zastosowanie odpowiednich części i technologii wiąże się także z zagwarantowaniem wysokiego poziomu higieny.  Tu znajdziesz więcej: filtry i pochlaniacze. 

  BMN750-000-600

  Specyficzne kody

  Inne produkty z tej kategorii